Mısırlı Heykeltraş Hurda Metalden Sanat Eseri Yaratıyor - Son Dakika

Mısırlı Heykeltraş Hurda Metalden Sanat Eseri Yaratıyor

23.09.2022 16:03
Mısırlı Heykeltraş Hurda Metalden Sanat Eseri Yaratıyor

GİZA, 23 Eylül (Xinhua) -- Mısır'ın Giza şehrindeki heykeltıraş Ammar Shiha, evinde hurda metalden yapılmış sanat eserlerinden birini temizliyor, 3 Eylül 2022.

GİZA, 23 Eylül (Xinhua) -- Mısır'ın Giza şehrindeki heykeltıraş Ammar Shiha, evinde hurda metalden yapılmış sanat eserlerinden birini temizliyor, 3 Eylül 2022. Eski, kırık ve paslı çatal çoğu insan tarafından çöp olarak görülebilir ama Mısırlı heykeltıraş Ammar Shiha onu hurda metalden yaptığı yaratıcı sanat eserleri içerisinde bir kuşun kanadına ya da bir balığın kuyruğuna dönüştürebiliyor. (Fotoğraf: Ahmed Gomaa/Xinhua)

Mısırlı Heykeltraş Hurda Metalden Sanat Eseri Yaratıyor

YORUMLAR
500
Mehmet Dinçerler'den kira darbesi alan Hadise'ye İbrahim Çelikkol'dan büyük destek: İstediğin kadar kal Mehmet Dinçerler'den kira darbesi alan Hadise'ye İbrahim Çelikkol'dan büyük destek: İstediğin kadar kal Venezuela ile Kolombiya arasında yeni dönem Venezuela ile Kolombiya arasında yeni dönem Magazinkolik Özel / Bülent Ersoy… '50 YILDIR HİÇBİR KONSERİM İŞSİZLİKTEN İPTAL OLMADI' Magazinkolik Özel / Bülent Ersoy… '50 YILDIR HİÇBİR KONSERİM İŞSİZLİKTEN İPTAL OLMADI'
Kaynak: Xinhua

Son Dakika Güncel Mısırlı Heykeltraş Hurda Metalden Sanat Eseri Yaratıyor - Son Dakika

Bu haber Xinhua tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Xinhua tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Xinhua kurumudur.

Advertisement