Son Dakika Haberleri: Gizem Hatipoğlu ve Şarkıcı Banu Parlak Doğum Yaptı

Gizem Hatipoğlu ve Şarkıcı Banu Parlak Doğum Yaptı

3 ay önce

Şarkıcı Banu Parlak ve model Gizem Hatipoğlu ilk bebeklerini kucaklarına aldı. Hatipoğlu çifti kızlarına Lila, Parlak ise Duru adını verdi.

Hakan Hatipoğlu'nun Sosyal medya fenomeni ve model Gizem Hatipoğlu gece yarısı doğum yaptı. Şarkıcı Banu Parlak ise dün 'Duru' adını verdiği ilk bebeğini kucağına aldı.

'LİLA' DÜNYAYA GELDİ

Hakan Hatipoğlu'nun eşi Gizem Hatipoğlu, gece yarısı 01.15'te doğum yaptı. İlk çocuklarını kucaklarına alan çift, kızlarının adını doğumdan sonra karar vereceklerdi. Hatipoğlu çifti, bebeklerine 'Lila' adını verdi. Çiftin bebekleri geçtiğimiz gün yapılan bir ankette daha doğmadan en çok merak edilen bebek seçilmişti.

İLK BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALDI

Hamile kaldıktan sonra eşiyle boşanmaya karar veren ve zorlu bir hamilelik süreci geçiren şarkıcı Banu Parlak da dün anne oldu. Genç şarkıcı ilk bebeğine 'Duru' adını verdi.Parlak, eşi Okan Öztürk ile ihanet yüzünden hamileliğin ilk aylarında yollarını ayırmıştı.

Banu Parlak

Anne Olan Gizem Hatipoğlu Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır?

Instagram Fenomeni, Şarkıcı Banu Parlak Kimdir? Nerelidir?

Çiçeği Burnunda Baba Hakan Hatipoğlu Kimdir?

Hakan Hatipoğlu, Survivor Anısını Paylaştı: O Akşam Survivor Benim İçin Bitti


YORUMLAR


6 Ay Hapis Cezası Alan Oyuncu Ufuk Bayraktar, Cezaeviden Çıkar Çıkmaz Film Çekecek 3 Çocuk Annesi Kadın, 61 Yaşındaki Yasak Aşkının Kurbanı Oldu

Megastar Tarkan, Eşinin Kıskançlık Krizlerine Daha Fazla Dayanamadı