Gizli Buz, 24 Aracı Birbirine Girdirdi - Son Dakika

Gizli Buz, 24 Aracı Birbirine Girdirdi

18.02.2012 20:19
Gizli Buz, 24 Aracı Birbirine Girdirdi, System.String[]

Kahrmanmaraş Tekerek olu Hamidiye Siteleri civarında kar yağışı sonrasında gizli buzlanmadan dolayı 24 araç birbirine girdi.21 araçta küçük çapta maddi hasar meydana gelirken, bazı araçlarda ise büyük çapta hasarlar oluştu.

Kahrmanmaraş Tekerek olu Hamidiye Siteleri civarında kar yağışı sonrasında gizli buzlanmadan dolayı 24 araç birbirine girdi. 21 araçta küçük çapta maddi hasar meydana gelirken, bazı araçlarda ise büyük çapta hasarlar oluştu. Bazı vatandaşlarda ise hafif yaralanmalar meydana geldi. Kaza sonrasında olay yerine 2 ambulans gelirken, yaralılar ayakta tedavi edildi. Kaza sonrası yol bir süre trafiğe kapandı.

Gizli Buz, 24 Aracı Birbirine Girdirdi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Gizli Buz, 24 Aracı Birbirine Girdirdi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bir futbolcusunda koronavirüs çıkan Werder Bremen, tüm takımı karantinaya aldı TFF, iki hakemin koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı Şekli ve fiyatı ile herkesi şaşırtan ejder meyvesi bu yıl da tezgahlardaki yerini aldı Son Dakika! Büyükçekmece'de eğitim uçağı düştü, ilk müdahale çevredeki vatandaşlardan geldi Öğretmen, öğrencisiyle annesi kanepede uyurken ilişkiye girdi "Azeri askerleri öldürdük" haberini Serdar Ortaç fotoğrafıyla servis ettiler Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ilk bebekleri dünyaya geldi 7 yaşındaki kızın bileğine demir kapı parmaklıkları saplandı