Gizli kamera görüntüleri, yatalak kadına şiddet uygulayan bakıcıyı ele verdi - Son Dakika

Gizli kamera görüntüleri, yatalak kadına şiddet uygulayan bakıcıyı ele verdi

25.01.2021 10:45

İngiltere'nin Norfolk şehrinde bakıcısının annesine şiddet uyguladığını düşünen kadın, annesinin evine gizli kamera yerleştirdi. Bir zaman sonra kamera kayıtlarını inceleyen kadın, annesine şiddet uyguladığını gördüğü bakıcıyı polis ekiplerine şikayet etti. Mahkeme, Jenny Dady isimli bakıcı kadına altı ay hapis cezası verdi.

İngiltere'nin Norfolk şehrinde Corrina Cunningham, yatalak olan ve kendi başına hareket edemeyen annesinin vücudunda morluklar fark edince, bakıcının annesine şiddet uyguladığından şüphelenip eve gizli kamera yerleştirdi. Daha sonra kamera kayıtlarını izleyen Corrina, bakıcının annesine şiddet uyguladığını gördü. Görüntü kayıtları ile polis merkezine giden Corrina, bakıcı kadından şikayetçi oldu.

YAŞLI KADINA YEMEK BİLE VERMİYORMUŞ

Mahkemede yatalak kadına şiddet uyguladığını ve hatta yemek bile vermediğini itiraf eden kadın, soruşturma sonrası altı ay hapis cezasında çarptırıldı. Polis ekipleri, yaşlı kadının odasında bulunan kameranın görüntülerini, diğer ailelerin bilinçlenmesi için basın ile paylaşmasını talep etti.

Gizli kamera görüntüleri, yatalak kadına şiddet uygulayan bakıcıyı ele verdi

Son Dakika Dünya Gizli kamera görüntüleri, yatalak kadına şiddet uygulayan bakıcıyı ele verdi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Denizli'de restoranda çıkan yangında 3 kişi hayatını kaybetti Son Dakika: Türkiye'de 25 Şubat günü koronavirüs nedeniyle 73 kişi vefat etti, 9 bin 572 yeni vaka tespit edildi Dünyanın en zengin insanlarından Bill Gates: Bitcoin madenciliği iklime zarar veriyor Sarıyer'de define avına çıkan şahıslar kazdıkları metrelerce derinlikteki iki çukurda suçüstü yakalandı Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca: Tam kapanma gibi bir durumu şu an düşünmüyoruz Öz kızını kurşuna yağmuruna tutarak katleden cani baba, mahkemede utanmadan kendisini savundu Malaga, Nordin Amrabat transferindeki anlaşmaya uymadığı gerekçesiyle Galatasaray'a 500 bin euro ödeyecek Gardiyanlar, mahkumu döverek öldürdü! İnsanlıktan utandıran anların görüntüsü ortaya çıktı