Global Run, Barselona'da Koşulacak - Son Dakika

Global Run, Barselona'da Koşulacak

02.02.2019 10:55
Global Run, Barselona'da Koşulacak, System.String[]

Global Ports Holding'in yılda bir kez yurtdışında limanının bulunduğu bir kentte düzenlediği 'iyilik koşusu' Global Run, 2019'da Barselona'da koşulacak.

Barselona'da 1990'dan bu yana düzenlenen Barselona Yarı Maratonu, eDreams Mitja Marató, 10 Şubat'ta Global Ports Holding'in desteği ile gerçekleşecek. Barselona Yarı Maratonuna yaklaşık 20 bin kişinin katılması bekleniyor.

Türkiye dahil 10 ülkede ikisi ticari olmak üzere işlettiği toplam 18 liman ile dünyanın en büyük kruvaziyer liman işletmecisi olan Global Ports Holding'in yılda bir kez yurtdışında limanının bulunduğu bir kentte düzenlediği 'iyilik koşusu' Global Run, 2019'da İspanya Barselona'da gerçekleşecek. 1990'dan bu yana düzenlenen Barselona Yarı Maratonu, 10 Şubat 2019'da Global Ports Holding'in desteği ile koşulacak. Global Run Barcelona'ya yaklaşık 20 bin kişinin katılımı öngörülüyor.

'İyilik koşusu' olarak her yıl gerçekleştirilen Global Run'larda her yıl bir sosyal sorumluluk partneri ile işbirliği yapılıyor. Global Run Barcelona'da sosyal sorumluluk partneri, insani yardım kuruluşu Mercy Ships oldu. Global Ports Holding, maratona katılacaklara çağrıda bulunarak, bağışlayacakları her tutar kadarını Mercy Ships'e aktaracak.

Mercy Ships, dünyanın en büyük sivil hastane gemisi Mercy Africa ile en az gelişmiş ülkelerde sahil şeridinde yaşayan topluluklara tıbbı personel, medikal malzeme ve diğer yardım malzemeleri ulaştırıyor.

2014'ten bu yana devam ediyor

Global Run, 2014'ten bu yana kesintisiz olarak devam ediyor. Türkiye'de düzenli olarak her yıl Global Ports Holding'in bağlı olduğu Bodrum'da Global Yatırım Holding tarafından düzenleniyor. Global Ports Holding tarafından ise 2015'te Karadağ Bar/Kotor'da, 2016'da Malta Valetta'da, 2017'de İtalya Ravenna'da ve 2018'de Küba Havana'da düzenlendi. Barselona'da gerçekleşecek Global Run, 10. koşu olacak.

Avrupa'nın en büyük kruvaziyer limanı

Global Ports Holding'in işlettiği Barselona Kruvaziyer Limanı, Avrupa'nın en büyük ve dünyanın dördüncü büyük kruvaziyer limanı özelliği taşıyor. Liman, 2018 yılını toplam 2 milyon yolcu ile tamamlayacak. Barselona'nın popüler bir turist destinasyonu olması, yarı maratona katılımı da etkiliyor. Global Run Barselona Yarı Maratonu'na yüzde 40 oranında İspanya dışından katılım bekleniyor.

Global Run, Barselona'da Koşulacak

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Global Run, Barselona'da Koşulacak - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Dev kargo gemisi, zodyak botla nasıl kaçırıldı? Konunun uzmanı, korsanların korkunç yöntemini anlattı Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti Rus protestoculara "Cüneyt Arkın gibi" diyen Nevşin Mengü'ye ünlü oyuncudan yanıt gecikmedi Deniz Akkaya, iç çamaşırlı yatak pozlarıyla sosyal medyayı salladı Meteoroloji'den peş peşe uyarılar! 6 kentimizde kuvvetli yağış, 4 bölgede de fırtına bekleniyor Erkek arkadaşı, 16 yaşındaki kız çocuğunu istismar etti! Mide bulandıran olay karnı büyüyünce ortaya çıktı Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in küvet sahnesi gündeme damga vurdu Yasmin Erbil kırmızı elbiseli pozuyla nefesleri kesti