Gmis'in Gıda Fiyatları Araştırması - Son Dakika

Gmis'in Gıda Fiyatları Araştırması

07.09.2012 14:00
Gmis'in Gıda Fiyatları Araştırması, System.String[]

Genel Maden İşçileri Sendikası'nın (GMİS) araştırma raporuna göre, Zonguldak'ta 4 kişilik ailenin mutfak gideri ağustos ayında 847 lira oldu.

Genel Maden İşçileri Sendikası'nın (GMİS) araştırma raporuna göre, Zonguldak'ta 4 kişilik ailenin mutfak gideri ağustos ayında 847 lira oldu.

GMİS tarafından yapılan gıda fiyatları araştırmasına göre, 4 kişilik bir ailenin sağlıklı beslenebilmesi için temmuz ayında 844 lira 88 kuruş olan mutfak gideri, ağustos ayında 847 lira 65 kuruşa yükseldi.

Araştırmada, kentteki gıda ve diğer zorunlu harcamalar hesaplandığında

"yoksulluk sınırı" olarak kabul edilen 4 kişilik ailenin sağlıklı yaşam standardını sürdürebilmesi için gerekli harcama miktarının da temmuz ayına göre 7 lira artışla 2 bin 394 lira olduğu belirlendi.

Muhabir: Erdinç Aksoy

Yayıncı: Nurhan Çorlu - ZONGULDAK

Gmis'in Gıda Fiyatları Araştırması

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gmis'in Gıda Fiyatları Araştırması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor! Gubadlı kent merkezi Ermenistan'ın işgalinden kurtardı Erol Bulut'tan dikkat çeken şampiyonluk temennisi: Umarım sezon sonuna kadar namağlup gideriz Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü F.Bahçe'den müthiş geri dönüş! Trabzonspor'u net skorla mağlup ettiler