Gmka, "Tarım ve Gıda İş Kongresi" İçin Çağrıda Bulundu - Son Dakika

Gmka, "Tarım ve Gıda İş Kongresi" İçin Çağrıda Bulundu

12.01.2012 17:00
Gmka,

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) Balıkesir ve Çanakkale'deki tarım sektörünün temsilcilerini, Antalya'da düzenlenecek olan Uluslararası Tarım-Gıda ve İş Kongresi'ne katılmaları için çağrıda bulundu.

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) Balıkesir ve Çanakkale'deki tarım sektörünün temsilcilerini, Antalya'da düzenlenecek olan Uluslararası Tarım-Gıda ve İş Kongresi'ne katılmaları için çağrıda bulundu.

GMKA Genel Sekreteri Mustafa Gündoğan, yaptığı açıklamada, toplantının özellikle gıda ve tarım dünyası için iş fırsatlarıyla dolu olacağını söyledi.

Gündoğan, kongrenin Türkiye ve dünyanın çeşitli yerlerinden tarımsal üretim, gıda üretimi, gıda güvenliği, tüketim, tarımsal girdi ve tedarik konularında çalışan uzman ve bilim insanlarını bir araya getireceğini belirterek, "Kongre, Balıkesir ve Çanakkale bölgesindeki sektör temsilcileri için deneyim ve bilgi alışverişi imkanı sağlayacak. Konferansta ayrıca, sektördeki tüm aktörlerin birbirini tanımasına ve ilişkiler kurmasına yardımcı olacak" dedi.

Mustafa Gündoğan, 15-19 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek kongreye, 65 ülkeden 3 binden fazla şirket yöneticisi, akademisyen, bürokrat, perakendeciden oluşan katılımın olacağını sözlerine ekledi.

- BALIKESİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gmka, 'Tarım ve Gıda İş Kongresi' İçin Çağrıda Bulundu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçeli futbolcular, Trabzonspor galibiyetinin ardından şampiyonluk şarkıları söyledi Son Dakika: Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor! Gubadlı kent merkezi Ermenistan işgalinden kurtarıldı Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı Ermenistan, Dağlık Karabağ'a getirdiği PKK'lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirdi Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Korkutan koronavirüs araştırması: Mutasyon geçirdi ve artık daha tehlikeli