GMKA Yönetim Kurulu Havran'da toplandı - Son Dakika

GMKA Yönetim Kurulu Havran'da toplandı

19.11.2019 16:26
GMKA Yönetim Kurulu Havran'da toplandı, System.String[]

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) Yönetim Kurulunun olağan toplantısı Balıkesir'in Havran ilçesinde yapıldı.

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) Yönetim Kurulunun olağan toplantısı Balıkesir'in Havran ilçesinde yapıldı.

Ajansın Yönetim Kurulu Dönem Başkanı ve Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, kalkınma yolunda paydaşlar olarak hep birlikte hareket etmenin, kurumsal bilgi ve tecrübelerin kalkınma paydasında buluşturulmasının önemini vurguladı.

Gündemdeki konuların görüşülerek karara bağlandığı toplantıya, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Çanakkale İl Genel Meclisi Başkanı Sadık Göğüsgeren ve Genel Sekreter Vekili Abdullah Güç ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel GMKA Yönetim Kurulu Havran'da toplandı - Son Dakika


Son Dakika

Küçükçekmece Gasilhanesinde çekildiği iddia edilen görüntüler sosyal medyada infial yarattı Cinsel iktidarsızlığa neden olan istilacı aslan balığı, Doğu Akdeniz kıyılarına kadar geldi Sunucu Özlem Yıldız, tedbiri elden bırakmadı: HES kodu olmadan eve almıyorum Kardeşinin paletlerini yaktığı ağabey isyan etti: Evini dükkanını yakacağım, cinayet işleyeceğim Arjantinli efsane futbolcu Maradona son yolculuğuna uğurlandı Merkez Bankası'ndan zorunlu karşılık kararı! Oranlar değişti Türk gemisine yapılan hukuk dışı baskınla ilgili düğmeye basıldı! Savaş gemileri sahaya iniyor Merve Boluğur'dan cesur paylaşım! Derin bacak ve göğüs dekoltesi olay oldu