Göçmenlerin Meksika sınırından ABD'ye geçişi devam ediyor - Son Dakika

Göçmenlerin Meksika sınırından ABD'ye geçişi devam ediyor

09.04.2021 11:00

Sınırı geçmeyi başaran göçmenlerin bekleyişi Göçmenlerin kayıt işlemlerinin yapılması Göçmenlerin otobüse binişi TEXAS - "Kuzey Üçgeni" olarak bilinen Honduras, Guatemala ve El Salvador'dan yola çıkan göçmenler, Meksika sınırındaki Rio Grande Nehri üzerinden ABD'ye geçişi devam ediyor.

Sınırı geçmeyi başaran göçmenlerin bekleyişi

Göçmenlerin kayıt işlemlerinin yapılması

Göçmenlerin otobüse binişi TEXAS - "Kuzey Üçgeni" olarak bilinen Honduras, Guatemala ve El Salvador'dan yola çıkan göçmenler, Meksika sınırındaki Rio Grande Nehri üzerinden ABD'ye geçişi devam ediyor. Sınırı geçmeyi başaranlar kayıt işlemlerinin ardından barınaklara götürülüyor.

Göçmenlerin Meksika sınırından ABD'ye geçişi devam ediyor
Göçmenlerin Meksika sınırından ABD'ye geçişi devam ediyor
Göçmenlerin Meksika sınırından ABD'ye geçişi devam ediyor
Göçmenlerin Meksika sınırından ABD'ye geçişi devam ediyor

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Göçmenlerin Meksika sınırından ABD'ye geçişi devam ediyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Hadise, Kaan Yıldırım ile ayrıldığı iddiasını sevgilisini Instagram'da takibe alarak yalanladı Hadise, Kaan Yıldırım ile ayrıldığı iddiasını sevgilisini Instagram'da takibe alarak yalanladı Ezgi Mola'nın kimseye anlatmadığı anısı! 'Çenem titredi' dedi, stüdyo buz kesti Ezgi Mola'nın kimseye anlatmadığı anısı! 'Çenem titredi' dedi, stüdyo buz kesti Çok yüksek riskli iller arasındaki Erzincan'da alışverişlere 'her aileden bir kişi' kısıtlaması getirildi Çok yüksek riskli iller arasındaki Erzincan'da alışverişlere 'her aileden bir kişi' kısıtlaması getirildi Bahçesini sulayan genç çiftçi, elektrik akımına kapılarak yaşamını yitirdi Bahçesini sulayan genç çiftçi, elektrik akımına kapılarak yaşamını yitirdi Polonya'nın eski Cumhurbaşkanı Walesa, internette iş arıyor Polonya'nın eski Cumhurbaşkanı Walesa, internette iş arıyor ABD'de 3 kişinin öldüğü silahlı saldırının faili eski polis şefi yardımcısı çıktı ABD'de 3 kişinin öldüğü silahlı saldırının faili eski polis şefi yardımcısı çıktı Arı soktuğu için fenalaşan öğretmen tüm çabalara rağmen kurtarılamadı Arı soktuğu için fenalaşan öğretmen tüm çabalara rağmen kurtarılamadı Halatların koptuğu asansör kazasında sarılarak oğlunu korumaya çalışan genç baba, ağır yaralandı Halatların koptuğu asansör kazasında sarılarak oğlunu korumaya çalışan genç baba, ağır yaralandı