Gökçe Bahadır: Oscar'lık mücadele verdim! - Son Dakika

Gökçe Bahadır: Oscar'lık mücadele verdim!

25.04.2020 07:41
Gökçe Bahadır: Oscar'lık mücadele verdim!, System.String[]

Karantina günlerini anlatan oyuncu, "Evde olmak bana iyi geldi.

Karantina günlerini anlatan oyuncu, "Evde olmak bana iyi geldi. O kadar yoğun çalışıyormuşum ki, bu virüs sayesinde dinlenme fırsatım oldu. Evi de özlemişim" dedi.

Bahadır, tanınmasını sağlayan "Hayat Bilgisi" dizisine başlamadan önce oyuncu olmak için "Oscar'lık bir mücadele" verdiğini de söyledi: "Trafik programı bile sundum. Çılgınca bir mücadelem oldu."

Gökçe Bahadır: Oscar'lık mücadele verdim!

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Gökçe Bahadır: Oscar'lık mücadele verdim! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: İYİ Parti'den asgari ücret zammı önerisi: 3 bin TL olsun Koronavirüse yakalanan Davutoğlu'nun sağlığıyla ilgili son durum: Ara sıra ateşi çıkıyor fakat genel sağlık durumu iyi Son Dakika! 5-6 Aralık'taki açıköğretim ortaokulu ve lise sınavları ertelendi Uçuşu olan yolcular sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olacak Düzce'de hava kirliliği en kötü seviyeye ulaştı, artık nefes almak bile zor Zonguldak'ta koronavirüs haritası kırmızıya boyandı! "14 gün kısıtlama yapsalar bunu bitirirler" MasterChef'te talihsiz kaza! Parmağı kesilen Barbaros hastaneye götürüldü İçişleri Bakanlığı'nın genelgesinde sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olanlar madde madde sıralandı! İşte o liste