Gökçe Bahadır ve Kerem Tunçeri aşk mı yaşıyor? Menajerlik şirketinden açıklama geldi - Son Dakika

Gökçe Bahadır ve Kerem Tunçeri aşk mı yaşıyor? Menajerlik şirketinden açıklama geldi

01.12.2020 08:12

Eski basketbolcu Kerem Tunçeri'nin Aslı Enver'le kısa süreli flörtünün ardından onun yakın arkadaşı Gökçe Bahadır'la ilişki yaşamaya başladığı ileri sürüldü. Ancak Bahadır'ın menajerlik şirketi ikili hakkındaki aşk iddialarını yalanladı.

Aşk hayatıyla son zamanlarda gündemden düşmeyen Kerem Tunçeri'nin Aslı Enver'den sonra Gökçe Bahadır ile aşk yaşadığı magazin gündemine bomba gibi düştü.

AŞK HABERLERİ YALAN ÇIKTI

Çiftin ilişki yaşamaya başladığı hatta geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde ev eşyası bakarken görüldüğü ileri sürüldü. Kısa sürede en çok konuşulan magazin konuları arasında yer alan ikilinin ilişkisi hakkında ilk yalanlama geldi. Gökçe Bahadır'ın çalıştığı menajerlik şirketi konu hakkında açıklama yaparak "Haber tamamen yalan. Tanışmıyorlar bile" ifadelerini kullandı.

PEŞ PEŞE AÇIKLAMA YAPTILAR

Menajerlik şirketinin açıklamasının ardından Gökçe Bahadır ve Kere Tunçeri desosyal medya hesaplarından açıklama yaptı.İlk açıklamayı yapan Kerem Tunçeri, "Son günlerde hiç tanımadığım bir kişiyle saçma detaylar uydurularak haber yapılması beni hem üzdü hem de yordu. Bu asılsız habere itibar edilmemesi ve geçirdiğimiz zor günlerde daha vicdanlı olunmasını diliyorum" dedi. Gökçe Bahadır ise "Hiç tanımadığım biriyle hakkımda çıkan haberleri okumanın şaşkınlığı içindeyim. Kerem Tunçeri ile bir tanışıklığımız dahi yoktur" ifadelerini kullandı.

Gökçe Bahadır ve Kerem Tunçeri aşk mı yaşıyor? Menajerlik şirketinden açıklama geldi
Gökçe Bahadır ve Kerem Tunçeri aşk mı yaşıyor? Menajerlik şirketinden açıklama geldi

Gökçe Bahadır ve Kerem Tunçeri aşk mı yaşıyor? Menajerlik şirketinden açıklama geldi

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Gökçe Bahadır ve Kerem Tunçeri aşk mı yaşıyor? Menajerlik şirketinden açıklama geldi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Güzel model Anna Falchi, Lazio'nun Roma galibiyeti sonrası soyundu Usta besteci ve eğitmen Muammer Sun'ın vefatı sanat dünyasını yasa boğdu Gelin ve damadın 'Gerdek partisi' sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti Hastanede rüşvet skandalı! Hizmetli memurdan tutanağın iptali için 10 bin TL istendi Kazada can verdi, dağıttığı gazetelerle cansız bedeni örtüldü Gökten başına servet yağdı! Evinin çatısına düşen göktaşına müşteri arıyor MHP'li başkandan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili tepki çeken paylaşım Ümit Özat, Mesut Özil sorusunu sorunca Acun Ilıcalı bozuldu: Bu sorulmayacaktı