Gökçe Bahadır ve Sevgilisi Herkesin İçinde Birbirlerine Girdi - Son Dakika

Gökçe Bahadır ve Sevgilisi Herkesin İçinde Birbirlerine Girdi

29.06.2017 09:09

Sörf yapmak için Muğla-Akyaka'ya giden Gökçe Bahadır ile sevgilisi Efe Duru, herkesin içinde kavga etti.

Güzel oyuncu Gökçe Bahadır, sevgilisi Efe Duru ile tatil sezonunu Marmaris Akyaka'da açtı. Kite sörf okulu olan Bilge Öztürk'ten ders alan Bahadır, karşısında muhabirleri görünce şaşkınlığını gizleyemedi.

HERKESİN İÇİNDE TARTIŞTILAR

Sörf tahtasıyla objektiflere poz veren Bahadır, denizden çıktıktan sonra soluğu sevgilisi Efe Duru'nun yanında aldı. Bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışmaya başlayan ikilinin gergin halleri objektiflere böyle yansıdı.

İşte ikilinin tatilinden kareler;
Gökçe Bahadır ve Sevgilisi Herkesin İçinde Birbirlerine Girdi

Son Dakika Magazin Gökçe Bahadır ve Sevgilisi Herkesin İçinde Birbirlerine Girdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Fernando Muslera, Denizlispor maçıyla 7 ay sonra sahalara döndü Trump'a 5 yıl önceki sözleri üzerinden sert gönderme: Cehennem çukuru 'güle güle' diyor Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Son Dakika: İspanya'nın başkenti Madrid'in merkezinde şiddetli bir patlama meydana geldi Son dakika: Türkiye'nin 2019 yılı vergi rekortmenleri belli oldu Sıla'dan boşanan Hazer Amani koluna yaptırdığı manidar dövmeyle dikkat çekti Biden'dan 17 kritik karar! Aralarında Müslüman ülkelere yönelik seyahat yasağının kaldırılması da var 5 gün sonra ölü bulunan doktor, boynunun kırılması sonucu yaşamını yitirmiş