Gökçe'den Kocaözlülere Belediye Binası Sözü - Son Dakika

Gökçe'den Kocaözlülere Belediye Binası Sözü

05.02.2019 15:17
Gökçe'den Kocaözlülere Belediye Binası Sözü, System.String[]

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soner Gökçe, Kocaözü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ziyaretinde yaptığı konuşmada "Kocaözü Belediye binası çalışacak, oraya atanacak müdür, belediye başkanı yetkisi ile donatılacak.

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soner Gökçe, Kocaözü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ziyaretinde yaptığı konuşmada "Kocaözü Belediye binası çalışacak, oraya atanacak müdür, belediye başkanı yetkisi ile donatılacak. Bu benim size şeref sözüm" dedi.

31 Mart yerel seçimleri sürecinde sivil toplum örgütleri, dernek, vakıf ve oda ziyaretlerini sürdüren, Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soner Gökçe, Kocaözü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde temaslarda bulundu.

Dernek başkanı Celal Erdem ve yönetim kurulu tarafından karşılanan CHP adayı Gökçe ve beraberindeki heyet sıcak bir ilgi ile karşılandı. Başkan Erdem, CHP Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soner Gökçe'ye başarılar diledi.

Burada konuşan başkan adayı Soner Gökçe, 24 Haziran seçimlerinde milletvekili adayı olarak seçim atmosferini yaşadığını, mevcut ilgi ve alakayı, büyük desteği orada bu denli hissetmediğini,tüm kesimlerden yoğun ve sıcak yaklaşımlar gördüklerini belirtti. Gökçe, belde belediye binalarının yeniden işlev kazanacağını ifade ederek, " 31 Mart yerel seçimlerinden sonra, Hekimhan ilçesini biz kazanacağız. CHP olarak Büyükşehirde kazanır isek, size buradan şeref sözü, Kocaözü belde belediye başkanlığını yeniden açmayan namerttir. Kapanan belde başkanlıklarımızın hepsini açacağız. Bugün Kocaözü'nde, Belde belediye başkanlık binamız var. Her türlü alt yapımız var, belediye olarak, nüfus olarak hizmeti alacak bir noktadayız. Bunu zorlaştırmanın ne anlamı var ' Yazık değil mi' Bu anlamda Cumhuriyet Halk Partisi Hekimhan Belediye Başkan adayımız Turan Karadağ'ın da sözü var. Sadece Büyükşehir değil, bu sözünü daha da ileri giderekte söylüyorum. Hekimhan da Belediye Başkanlığımızı kazandığımız gün, oranın belde başkanlığını hukuk ve teknik alt yapısını hazırlayarak açma noktasında size söz veriyorum. Oraya belde müdürü olarak atama yapacağız. Belde belediye başkanlığının, tüm yetkilerini meclisten geçiriyoruz. Atanacak müdür, belediyenin oradaki yetkili belde müdürü olacak ancak, yetki olarak Kocaözü belediye başkanı olacak. Hasançelebi de, Kocaözü" nde, Güzelyurt'ta, Girmana da, Kurşunlu da hepsi için çalışmamız oldu. Bunu kesinlikle başaracağız, hizmeti sağlayacağız" şeklinde konuştu.

Bu arada Malatya Birlik Vakfı Malatya Şube Başkanı Sadi Ergül ve yönetim kurulu üyeleri de, Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soner Gökçe'yi ziyaret ederek mahalli seçimlerde başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soner Gökçe, Birlik vakfının Malatyadaki duruşu ve ağırlığı itibarıyla önemli olduğunu ifade etti.

Birlik vakfını ziyaret ettikleri gün, oradaki açıklamalarında da Malatya'nın tüm değerlerini temsil ettiklerini belirttiğini hatırlatan CHP adayı Soner Gökçe, "Malatya'ya sunmuş olduğunuz katkıları, değerleri, birlikte istişare edecek, ortak akıl üreteceğiz.Derneğinizin adı gibi birlik içinde olacağız.Tüm sivil toplum örgütleriyle aktif iletişim içinde olacağız" ifadelerini kullandı.

Birlik Vakfı Malatya Şube Başkanı Sadi Ergül ise ziyarette yaptığı açıklama da, " Yerel bir seçime doğru giderken, Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soner Gökçe'ye başarılar dilemek için buraya geldik. Amacımız, milli ve manevi değerlerimizin sahibi olarak sizlerle bu yarışta, hayırlı hizmetlerde buluşmaktır. Tüm partilerimizin amacı da, bu olmalı. Bu yarış içerisinde, Birlik vakfı olarak her zaman sizlerle beraber olacağız. Sadece projeler ve hizmetler yarışsın, gönüller yarışsın istiyoruz" diye konuştu. - MALATYA

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Gökçe'den Kocaözlülere Belediye Binası Sözü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek Tayland'da balıklar 25 milyon lira değerinde balina kusmuğu buldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı MAK Danışmanlık son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı yalnızca 3 parti geçebiliyor