Son Dakika Haberleri: Gökçeada Ulaşımına Poyraz Engeli

Gökçeada Ulaşımına Poyraz Engeli

8 yıl önce

Çanakkale'de, Kuzey Ege Denizi'nde etkili olan poyraz fırtınası nedeniyle Kabatepe-Gökçeada arasındaki feribot seferleri iptal edildi.

Gökçeada Ulaşımına Poyraz Engeli, System.String[]

Çanakkale'de, Kuzey Ege Denizi'nde etkili olan poyraz fırtınası nedeniyle Kabatepe- Gökçeada arasındaki feribot seferleri iptal edildi.Soğuk havanın esir aldığı Çanakkale'de poyraz fırtınası bugün sabah saatlerinden itibaren etkili olmaya başladı. Poyrazın saatteki hızı Kuzey Ege Denizi'nde 80 kilometreye kadar ulaşınca, Gökçeada'ya deniz ulaşımı durdu. GESTAŞ Deniz Ulaşım A.Ş. yetkililerinin yaptığı açıklamayla, kötü hava koşulları nedeniyle Kabatepe'den Gökçeada'ya saat 10.00'da, Gökçeada'dan Kabatepe'ye de saat 17.00'de yapılması gereken feribot seferlerinin iptal edildiği duyuruldu.


Öte yandan Bozcaada- Geyikli ile Çanakkale Boğaz hattındaki Çanakkale- Eceabat ve Lapseki- Gelibolu arasındaki arabalı vapur seferleri ise normal olarak yapılıyor.

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 12:27 Kaynak: DHAFalezlerdeki kadın polislere zor anlar yaşattı: Ne kadar karizmatikler
Şeyma Subaşı, ten rengi bluzu ve iç çamaşırsız pozuyla sosyal medyada olay oldu Manisa, Alman otomotiv devi Volkswagen'i bekliyor