Gökçeören'den Genel Müdür Coşkun'a Teşekkür Ziyareti - Son Dakika

Gökçeören'den Genel Müdür Coşkun'a Teşekkür Ziyareti

08.11.2018 16:21
Gökçeören'den Genel Müdür Coşkun'a Teşekkür Ziyareti, System.String[]

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Kula ilçesi Gökçeören Mahalle Muhtarı Hikmet Eren'i makamında ağırladı.

Muhtar Eren, belde durumundan mahalleye dönüşen Gökçeören'de yapılan alt ve üstyapı çalışmaları için MASKİ'ye teşekkür etti.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun'u, Kula ilçesi Gökçeören Mahalle Muhtarı Hikmet Eren ziyaret etti. Muhtar Eren ziyaretinde mahallelerinde yapılan alt ve üstyapı çalışmaları için teşekkürlerini iletti. 154 Mahalle Projesi ile mahallelerinde tam anlamıyla bir dönüşüm yaşandığını belirten Muhtar Eren, ziyaretinde Genel Müdür Coşkun'a çiçek takdim etti.

44 KİLOMETRE ALTYAPI, 100 BİN METREKARE ÜSTYAPI

MASKİ Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında belde durumundan mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinin de alt ve üstyapısını yeniliyor. Bu kapsamda, Kula ilçesine bağlı Gökçeören Mahallesi'ne 44 kilometre içme suyu, kanalizasyon ve yağmursuyu hattı döşendi. Altyapı çalışmalarının ardından mahallede 100 bin metrekare kilit parke taş döşeme işi gerçekleştirildi. Mahallede ayrıca, mevcut içme suyu deposunun da tadilatı yapıldı.

"YILLARDIR BEKLEDİĞİMİZ HİZMETLERE KAVUŞTUK"

Mahalle Muhtarı Hikmet Eren, mahallelerinde yapılan çalışma için teşekkür ederek, "Çalışmalardan memnunuz. Mahallemizde çok büyük bir çalışmaya imza atıldı. Yıllardır beklediğimiz hizmetlere kavuştuk. Genel Müdürümüze çok teşekkür ediyorum bizi makamında ağırladı. Ayrıca, başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere yapılan işlerde emeği olan herkese teşekkür ediyoruz" dedi.

"VATANDAŞIN İHTİYAÇLARI DOĞRULTUSUNDA, ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ"

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, "İl genelini kapsayan önemli altyapı projelerimiz var. Bu projelerden biri de 154 Mahalle Projesidir. Manisamızın 17 ilçesindeki hizmetlerimizin asla sonu yoktur. Vatandaşımızın ihtiyaçları doğrultusunda, çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Gökçeören mahallemizde çok ciddi alt ve üstyapı yatırımı yaptık. Muhtarıma nazik ziyareti nedeniyle teşekkür ediyor, yapılan yatırımların hayırlara vesile olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

Gökçeören'den Genel Müdür Coşkun'a Teşekkür Ziyareti

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Gökçeören'den Genel Müdür Coşkun'a Teşekkür Ziyareti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray'ın eski başkanı Faruk Süren: Aday olmayı düşünmüyorum İlker Başbuğ: En büyük hayalim Türkiye ile Azerbaycan'ı tek devlet olarak görmek Sahte içki faciasının vahametini gözler önüne seren olay! Çay termosuyla alkol satıyormuş Paşinyan'dan gerilimi artıracak çıkış: Dağlık Karabağ'a Rus barış gücünün yerleştirilmesine razıyız Öldü denilerek morga kaldırılan bebeğin yaşadığı ortaya çıktı Seyir halindeki tırın kasasına çarpan geyik telef oldu "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi