Gökdelenler Arasında Film İzlediler - Son Dakika

Gökdelenler Arasında Film İzlediler

21.07.2015 06:58
Gökdelenler Arasında Film İzlediler, System.String[]

NEW New York'ta binlerce Amerikalı gökdelenler arasında sinema keyfi yaşadı.

NEW New York'ta binlerce Amerikalı gökdelenler arasında sinema keyfi yaşadı.

Manhattan'da yüzlerce metre yüksekliğe sahip gökdelenler arasında yer alan ünlü Bryant Park'taki açık hava sinema etkinliği sürüyor. Park yönetimince düzenlenen festivali kapsamında yönetmenliğini Terrence Malick'in, başrollerini Martin Sheen, Sissy Spacek ve Warren Oates'in oynadığı Amerikan klasikleri arasında bulunan "Badlands" filmi sinemaseverlerle buluştu.

Saatler öncesinde parkı dolduran sinemaseverler, Badlands'tan önce Bugs Bunny çizgi filmiyle eğlendi. 24 Ağustos'a kadar her pazartesi günü düzenlenecek açık hava sineması gösterimleri, "Back to the Future" filmi ile sona erecek.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Gökdelenler Arasında Film İzlediler - Son Dakika


Son Dakika

Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürdü, Ermeniler cepheyi bırakıp kaçtı! Önemli arazi ve tepeler işgalden kurtarıldı Tartıştığı babasını defalarca bıçakladı, komşularından ambulans çağırmasını istedi İmamoğlu, İstanbul için düzenlenen koronavirüs toplantısını Bakan Koca'nın paylaşımından öğrendi Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı