Gökhan Aybulus ve Orhan Ahıskal Süleymanpaşalıları büyüledi - Son Dakika

Gökhan Aybulus ve Orhan Ahıskal Süleymanpaşalıları büyüledi

Gökhan Aybulus ve Orhan Ahıskal Süleymanpaşalıları büyüledi
Son Güncelleme: 10.02.2016 16:12

5-12 Şubat tarihleri arasında düzenlenen Bisanthe Oda Müziği Festivali'nin dördüncü gününde Gökhan Aybulus ve Orhan Ahıskal Süleymanpaşalı müzikseverlerin yoğun ilgisiyle sahne aldı.

Belediye Kültür Merkezi Yılmaz İçöz Sahnesi'nde düzenlenen konsere Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcıları Gülferah Güral ve Berkay Çakır ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan sanatçılar açılış konuşmasında, oda müziğini Süleymanpaşalılarla buluşturan Başkan Eşkinat'a teşekkür ederken konser programı hakkında bilgiler verdi. Bir saati aşkın bir süre boyunca devam eden konserde piyanoda Gökhan Aybulus ve kemanda Orhan Ahıskal, Ahmet Adnan Saygun'un "Keman ve Piyano İçin Sonat Op. 20", "Keman ve Piyano İçin Demet Op. 33" ve J. Brahms'ın "Piyano ve Keman İçin Sonat No. 3" adlı eserlerini Süleymanpaşalı müzikseverlerle buluşturdu.

Konser sonrası Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat alkışlar eşliğinde Gökhan Aybulus ve Orhan Ahıskal'a teşekkür ederek çiçeklerini takdim ederken tüm Süleymanpaşalıları çarşamba akşamı saat 20.00'de Bisanthe Oda Müziği Festivali kapsamında düzenlenecek Esra Abacı Akcan – Nurser Ugan konserine davet etti.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Gökhan Aybulus ve Orhan Ahıskal Süleymanpaşalıları büyüledi - Son Dakika


Advertisement