Gökhan Bölükçü'nün "Hüzn-Ü Aşk" Albümünde Yer Alan "Mezar Taşı" Şarkısının Klip Tanıtımı Yapıldı - Son Dakika

Gökhan Bölükçü'nün "Hüzn-Ü Aşk" Albümünde Yer Alan "Mezar Taşı" Şarkısının Klip Tanıtımı Yapıldı

12.01.2012 15:00
Gökhan Bölükçü'nün

Zirve Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde burslu okuyan Gökhan Bölükçü'ye üniversite sponsorluğunda hazırlanan "Hüzn-ü Aşk" adlı albümünden yer alan "Mezar Taşı" şarkısının klip tanıtımı yapıldı.

Zirve Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde burslu okuyan Gökhan Bölükçü'ye üniversite sponsorluğunda hazırlanan "Hüzn-ü Aşk" adlı albümünden yer alan "Mezar Taşı" şarkısının klip tanıtımı yapıldı.

Zirve Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ramazan Cihan, klip tanıtımında yaptığı açıklamada, Bölükçü'nün küçük yaşlardan beri müziğe olan duyarlılığı ve hassasiyeti neticesinde, "Hüzn-ü Aşk" albümünü çıkardıklarını söyledi.

Gaziantep'te Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde kıymetli bir müzisyenin yetiştiğini ifade eden Cihan, şöyle konuştu:

"Arkadaşımızı öncelikle takdir ettiğimi belirtmek istiyorum. Çünkü hem okulu hem de müzik hayatını bir arada götürüyor. Çıkan albümde çekilen ilk klip,

"Yalan Aşk" isimli şarkıydı. Bu ikincisi ise "Mezar taşı" benimde çok beğendiğim kulağıma hoş gelen bir şarkı. Tabii hüzün ve aşkın bir araya getirilip bir albüm yapılması manidar olsa gerek diye düşünüyorum."

Bölükçü de, üniversitenin sponsorluğunda Zeugma Medya Grubu'nun çekimlerini yaptığı şarkının sözlerinin babasına, bestesinin ise kendisine ait olduğunu ve albümünde emeği geçen herkese teşekkür ettiğini kaydetti.

- GAZİANTEP

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gökhan Bölükçü'nün 'Hüzn-Ü Aşk' Albümünde Yer Alan 'Mezar Taşı' Şarkısının Klip Tanıtımı Yapıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Koronavirüse yakalanan Ekrem İmamoğlu'nun ailesinin test sonuçları negatif çıktı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot