Gökhan Gönül'den imza sonrası ilk sözler: Yuvasına geri dönen biri olarak hislerimi ifade etmem çok zor - Son Dakika

Gökhan Gönül'den imza sonrası ilk sözler: Yuvasına geri dönen biri olarak hislerimi ifade etmem çok zor

9 yıl Fenerbahçe'de oynadıktan sonra yeniden sarı-lacivertlilere geri dönen Gökhan Gönül, sözleşme imzalamasının ardından kulüp televizyonuna konuştu. Daha önce hiç bu kadar heyecanlanmadığını söyleyen Gökhan, "Ben kanımı akıttığım yere, bu camiayı hak ettiği yere getirebilmek için geliyorum. Umarım jübilemi de burada yaparım" dedi.

Fenerbahçe'nin Mert Hakan Yandaş transferi sonrasında kadrosuna kattığı bir diğer isim olan Gökhan Gönül, FBTV'ye açıklamalarda bulundu.

35 yaşındaki sağ bek, sarı-lacivertli kulübe geri döndüğü için çok mutlu olduğunu dile getirdi.

"HİÇ BU KADAR HEYECANLANDIĞIMI HATIRLAMIYORUM"

İmza töreninde birçok konuya açıklık getirmek istediğini vurgulayan Gökhan Gönül, "Aslında ailesinden bir süre uzak kalmış, en sonunda yuvasına geri dönen biri olarak hislerimi kelimelerle ifade etmek çok zor. Kariyerim boyunca birçok röportaj verdim, hiç bu kadar heyecanlandığımı, mutlu olduğum bir günü hatırlamıyorum. İmza töreninde de birçok şeyi konuşmak isterim. Burada kısa konuşmak istiyorum. Tekrar bana bu formayı giymeyi nasip eden Allah'a, başkanım Ali Koç'a, Emre Belözoğlu'na yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. İmza töreninde umarım birçok şeyi konuşuruz" dedi.

"AYNI GÖKHAN'I İZLETECEĞİM"

Jübile iddialarıyla ilgili de konuşan başarılı futbolcu, "Ben, Gökhan Gönül olduğum yere, kanımı akıttığım yere, bu camiayı hak ettiği yere getirebilmek için geliyorum. Bugün başkana da söyledim, ben umarım jübileyi burada yaparım. Ancak benim amacım burada jübile yapmak değil. 9 sene burada top oynadık ve birçok taraftar benim neler yapabileceğimi çok iyi biliyorlar. Aynı Gökhan'ı izleteceğimden kimsenin şüphesi olmasın" ifadelerini kullandı.

Gökhan Gönül'den imza sonrası ilk sözler: Yuvasına geri dönen biri olarak hislerimi ifade etmem çok zor

Haber Yayın Tarihi: 06.08.2020 16:49

Son Dakika Spor Gökhan Gönül'den imza sonrası ilk sözler: Yuvasına geri dönen biri olarak hislerimi ifade etmem çok zor - Son Dakika Spor

YORUMLAR (25)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Adres sormak istedikleri vatandaşı vurdular FETÖ'nün 'Maceracısı' Murat Yeni 8 yıl hapse mahkum edildi Ülke sağanak yağışa teslim! Meteoroloji bölge bölge uyardı Kelebek hastası çocuklarına dokunamayan anne-babanın tek bir isteği var Kente gelenlerin ilk tattığı 300 yıllık lezzet: Muğla saraylısı Fenomen Enes Batur ve sevgilisi Ece Naz Üçer, koronavirüsü yendi Ebru Gündeş, yıllardır küs olduğu babası Remzi Gündeş'i sessiz sedasız defnetti Bay Yanlış dizisinin setinde koronavirüs paniği yaşandı