Gökhan Özen'in Kariyerinin 20. yılında 10. albümü; "Firardayım". - Son Dakika

Gökhan Özen'in Kariyerinin 20. yılında 10. albümü; "Firardayım".

23.03.2020 10:04
Gökhan Özen'in Kariyerinin 20. yılında 10. albümü;

Gökhan Özen, beş yıl aradan sonra yeni albümü "Firardayım"ı kendi şirketi Pony Music ve Sony Music Türkiye işbirliği ile 20 Mart 2020'de müzikseverlerle paylaştı.

Gökhan Özen, beş yıl aradan sonra yeni albümü "Firardayım"ı kendi şirketi Pony Music ve Sony Music Türkiye işbirliği ile 20 Mart 2020'de müzikseverlerle paylaştı.

Ünlü sanatçı, en son 2015'de yayınladığı albümü "Maske"in ardından yaşamını sürdürdüğü Los Angeles'da yeni şarkılarını hazırlamaya devam etti. Tüm söz, beste ve düzenlemelerde imzasını gördüğümüz Gökhan Özen, albümün isim şarkısı da olan "Firardayım" ile açılış yaptı.

5 Yıl Aradan Sonra Yepyeni Gökhan Özen

Gökhan Özen en son yayınladığı albümünden bu yana geçen 5 yılın özetini yaparak aralıksız yeni şarkılar çıkaracağını müjdeledi; "Müziğime yeni bir yön vermek icin çıktığım bu yolculukta Los Angeles'ta; hem kendimi geliştirmek istediğim konulara zaman ayırdım, hem de 5 sene her bir gün yeni şarkılarım üzerinde çalıştım. "Firardayım" albümüyle beraber kendi şirketim Pony Music ve Sony Music Türkiye işbirliğinde 10 yeni şarkı yayınladık. Bu kadar zamanda tonla hit şarkı yazdım. Ve artık ara sona erdi. Bundan sonra arka arkaya yeni şarkılar paylaşmaya devam edeceğim. Sürprizlerim olacak, bekleyiniz."

Kariyerinin 20. yılında 10. albümü "Firardayım"ı yayınlayan Gökhan Özen, bu albümün üzerinde

uzun ve titiz bir çalışma dönemi geçirdi. Gökhan Özen yapımcılığını ve prodüktörlüğünü de üstlendiği, 10 yeni şarkıdan oluşan "Firardayım" için United Recordings LA, Han Medya İstanbul, Sarı Ev İstanbul, Metropolis London ve West Coast J. stüdyolarında çalıştı. Albümün masteringini dünyaca ünlü starların albümlerine imza atan United Recordings LA'den Warren Sokol yaptı.

Gökhan Özen'in Kariyerinin 20. yılında 10. albümü; Firardayım .

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Gökhan Özen'in Kariyerinin 20. yılında 10. albümü; 'Firardayım'. - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Milan taraftarlarının protestosu işe yaradı! Bilet fiyatları yarıya düştü 16:30 Milan taraftarlarının protestosu işe yaradı! Bilet fiyatları yarıya düştü Eski eşi tarafından tehdit edilen şarkıcı Gülden, 2 yıllık sevgilisiyle görüntülendi 16:22 Eski eşi tarafından tehdit edilen şarkıcı Gülden, 2 yıllık sevgilisiyle görüntülendi Putin'den dikkat çeken Taliban açıklaması: ABD, ülkeden ayrılırken modern silahların yer aldığı çok geniş bir cephaneliği bıraktı 16:05 Putin'den dikkat çeken Taliban açıklaması: ABD, ülkeden ayrılırken modern silahların yer aldığı çok geniş bir cephaneliği bıraktı
Kadir Ezildi'nin programında ortalık birbirine girdi! Yarışmacı, aldığı puanı beğenmeyince rakibini kovdu 16:02 Kadir Ezildi'nin programında ortalık birbirine girdi! Yarışmacı, aldığı puanı beğenmeyince rakibini kovdu Galatasaray'da transferlerin maliyeti kasadan para çıkmadan karşılandı 16:00 Galatasaray'da transferlerin maliyeti kasadan para çıkmadan karşılandı Elmalı davasında 6. duruşma! Çocuklarından ayrı kalan baba isyan etti 15:42 Elmalı davasında 6. duruşma! Çocuklarından ayrı kalan baba isyan etti
Beşiktaş taraftarını çok sevdi! 'Come to Beşiktaş Haaland' sloganına kayıtsız kalamadı 15:31 Beşiktaş taraftarını çok sevdi! 'Come to Beşiktaş Haaland' sloganına kayıtsız kalamadı Çift doz aşı yaptıran vatandaşlar, temaslı olduğu zaman karantinaya alınmayacak 15:10 Çift doz aşı yaptıran vatandaşlar, temaslı olduğu zaman karantinaya alınmayacak
Advertisement