Sette kaza geçiren Gökhan Türkmen, ayağının kırıldığını hastanede öğrendi - Son Dakika

Sette kaza geçiren Gökhan Türkmen, ayağının kırıldığını hastanede öğrendi

15.11.2020 12:38

19 Kasım'da çıkacak yeni şarkısının klip çekimi için kamera karşısına geçen Gökhan Türkmen, sette talihsiz bir kaza geçirdi. Çekimlerden sonra ayak bileğinde ağrı hissedip hastaneye giden şarkıcı, ayağının kırıldığını öğrendi.

Gökhan Türkmen, yeni şarkısını müzikseverlerle buluşturmak için gün sayıyor. Ünlü şarkıcı, 19 Kasım'da yayınlayacağı şarkının klibi için geçtiğimiz günlerde kamera karşısına geçti. Türkmen'in motosiklet de kullandığı çekimler 3 günde tamamlandı.

ALÇIYA ALINDI

Gökhan Türkmen, çekimler sırasında küçük bir kaza geçirdi, ancak önemsemedi. Set sonrası ayak bileğindeki ağrı nedeniyle hastaneye giden şarkıcı, ayağının kırıldığını öğrendi. Ayağı alçıya alınan Türkmen'e doktoru 3 hafta yere basmaması gerektiğini söyledi.

Sette kaza geçiren Gökhan Türkmen, ayağının kırıldığını hastanede öğrendi

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Sette kaza geçiren Gökhan Türkmen, ayağının kırıldığını hastanede öğrendi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz Survivor'dan diskalifiye edilen Cemal Hünal'a eşi Lale Cangal'dan mesaj: Kocacığım çabuk gel Son Dakika: Galatasaray, Henry Onyekuru'nun transferi için Monaco ile görüşmelere başladı İsmi ve senaristi değişen Babam Çok Değişti dizisi final yapma kararı aldı Ronaldo'yu reddeden Türk model Cansu Taşkın: O konu benim için kapandı Hastalığı yüzünden zor günler geçiren Neslihan Atagül'ün son hali hayranlarını üzdü Babasının 2 tır şoförüyle tartıştığını gören çocuk, torpidodan aldığı silahla dehşet saçtı: 1 ölü, 1 yaralı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü