Göksel Marangoz Edenred'e CIO oldu - Son Dakika

Göksel Marangoz Edenred'e CIO oldu

11.07.2019 11:03
Göksel Marangoz Edenred'e CIO oldu

Dünya'da yemek çeklerinin kurucusu Edenred'in Türkiye CIO'su görevine Göksel Marangoz getirildi.

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü ve İTÜ MIS Yüksek Lisans mezunu olan Marangoz, kariyerine 1999 yılında HP'de Sistem Destek Mühendisi olarak başladı. Mayıs 2005'de IBM'e geçerek sırasıyla IT Uzmanlığı ve IT Güvenlik Koordinatörlüğü görevlerinde bulunduktan sonra, 2007-2011 yılları arasında Koç Holding'de Network ve Güvenlik Ekip Lideri olarak görev aldı. Kasım 2011 tarihinde Turkcell'de IT Uygulamaları Operasyonların dan sorumlu ekibin başına geçerek katma değerli dijital servisleri ve ürünleri yöneten Marangoz, 2014 yılında Opet'e CIO oldu, Nisan 2018 e kadar bu görevini sürdürdü. Bu görevde özellikle Kurum içi Girişimcilik, Inovasyon ve Dijital Dönüşüm süreçlerinde Koç Topluluğuna pilot şirket olarak öncülük etti ve bir çok ödül aldı. Daha sonra TeknoSa'ya IT den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak geçen Marangoz, Mayıs 2019 tarihine kadar şirkette CIO ve CDO olarak çalıştı. Kısa süre içerisinde hayata geçirdiği dijital projelerle IDC Türkiye Perakende'de En iyi Çok Yönlü Deneyim Inovasyon ödülü ve En iyi Müşteri Deneyimi Projesi ödüllerini aldı.

Göksel Marangoz, Mayıs 2019 tarihi itibariyle Edenred Türkiye'de CIO olarak göreve başladı. Marangoz, Edenred'de IT operasyonları, teknolojik süreçler ve tüm dijital operasyonların yönetilmesinden sorumlu olacak.

YORUMLAR
500
Birleşik Kamu-İş: Gıda Fiyatları Yıllık Yüzde 159,6 Arttı Birleşik Kamu-İş: Gıda Fiyatları Yıllık Yüzde 159,6 Arttı Satranç Türkiye şampiyonası Denizli'de başlıyor Satranç Türkiye şampiyonası Denizli'de başlıyor İzmir'de Azerbaycan Kültür Günleri başladı İzmir'de Azerbaycan Kültür Günleri başladı
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Göksel Marangoz Edenred'e CIO oldu - Son Dakika


Advertisement