Son Dakika Haberleri: Göksun'da Kick Boks Karşılaşmaları

Göksun'da Kick Boks Karşılaşmaları

8 yıl önce

Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde ilk kez düzenlenen Kick Boks müsabakalarında İranlı ve Türk sporcular karşı karşıya geldi.

Göksun'da Kick Boks Karşılaşmaları, System.String[]

Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde ilk kez düzenlenen Kick Boks müsabakalarında İranlı ve Türk sporcular karşı karşıya geldi.


Emre Çiçek tarafından organize edilen kicks boks karşılamaları Göksun Spor , Son Dakika Spor Haberleri, Spor Son Dakika'>Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Göksunluların ilgi gösterdiği özel kick boks galasında, İranlı ve Türk sporcular karşı karşıya geldi.


Kick Boks Kahramanmaraş İl Temsilcisi Selçuk Kaya, ilk kez Göksun'da böyle bir organizasyon düzenlendiğini ve gösterilen ilgiden memnun olduklarını dile getirdi. Kick boks sporunun gençler tarafından daha fazla tanınmasını amaçlandıklarını ifade eden Kaya, önümüzdeki günlerde Kahramanmaraş'ta da farklı bir müsabaka düzenlemeyi düşündüklerini söyledi.


Göksun Belediye Başkanı Ramazan Hurç ise organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.


7 İranlı sporcunun katıldığı özel kick boks müsabakaları Türk sporcuların galibiyeti ile sona erdi. Oğuzhan Yağmur İranlı rakibi Amin Yahani'yi mağlup ederek kemer karşılaşmasında birinci oldu.


- KAHRAMANMARAŞ

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 12:19 Kaynak: AAFalezlerdeki kadın polislere zor anlar yaşattı: Ne kadar karizmatikler
Şeyma Subaşı, ten rengi bluzu ve iç çamaşırsız pozuyla sosyal medyada olay oldu Manisa, Alman otomotiv devi Volkswagen'i bekliyor