Göksun Nüfus Müdürlüğü'nün İşlemleri - Son Dakika

Göksun Nüfus Müdürlüğü'nün İşlemleri

05.01.2012 12:41
Göksun Nüfus Müdürlüğü'nün İşlemleri, System.String[]

Göksun İlçe Nüfus Müdürü Recep Gizlenici, 2011 yılında 43 bin 396 işlem gerçekleştirdiklerini söyledi.

Göksun İlçe Nüfus Müdürü Recep Gizlenici, 2011 yılında 43 bin 396 işlem gerçekleştirdiklerini söyledi.

Gizlenici, AA muhabirine yaptığı açıklamada, en çok yapılan işlemin nüfus kayıt örneği işlemi ve yerleşim yeri belgesi olduğunu belirtti.

Vatandaşa kaliteli hizmet verebilmek için personelinin büyük bir özveri ile çalıştığını ifade eden Gizlenci, şunları kaydetti:

"Kaliteden ödün vermeden personelimizle birlikte vatandaşlarımıza en hızlı şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Göksun İlçe Nüfusu Müdürlüğü olarak 2011 yılında toplam 43 bin 396 adet işlem gerçekleştirdik. Bunların içerisinde 20 bin 229 işlem ile nüfus kayıt örneği ilk sırada yer alıyor. Bununla beraber 11 bin 981 yerleşim yeri belgesi, 4 bin 545 nüfus cüzdan işlemi yapıldı. Tüm personelimize, yaptıkları çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum."

- KAHRAMANMARAŞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Göksun Nüfus Müdürlüğü'nün İşlemleri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Son Dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar