Son Dakika Haberleri: Şanlıurfa'da Haziran'ın Ortasında Gökten Taş Gibi Dolu Yağdı

Şanlıurfa'da Haziran'ın Ortasında Gökten Taş Gibi Dolu Yağdı

9 gün önce

Şanlıurfa'da, gökten taş gibi yağan dolu mahalle sakinleri tarafından kameraya çekildi.

Şanlıurfa'nın Siverek İlçesinde gökten taş gibi dolu yağdı.Bu anlar mahalle sakinleri tarafından kameraya çekildi.Şiddetli dolu mahallede hayatı felç etti.

DOLU MAHALLEDE HAYATI FELÇ ETTİ

Şanlıurfa'nın Siverek İlçesinde gökten taş gibi dolu yağdı. Dolu yağışının meydana geldiği mahallelerde ise hayat felç oldu.

GÖRÜNTÜLER SANİYE SANİYE KAYDEDİLDİ

Şiddetli dolu yağışı Şanlıurfa'nın Siverek İlçesine Bağlı Güvecin Mahallesinde meydana geldi. Bir anda gökten taş gibi bastıran dolu yağışı mahallede hayatı bir süreliğine felç etti. Dolu yağışı mahalle sakinleri tarafından amatör kameralarla saniye saniye kaydedildi.

"BU ZAMANA KADAR BÖYLE BİR ŞEY GÖRMEDİK"

"Resmen taş gibi yağdı"Mahalle sakinlerinden Rıdvan İnal, "Nasıl oldu bilemedik bir anda bastırdı. Resmen taş gibi yağdı. Bende hemen eve girip müsait bir yerden görüntü çektim. Yani bu zamana kadar böyle bir şey görmedik" dedi.
Şanlıurfa'da Suriyeli İki Aile Cadde Ortasında Çatıştı, O Anlar Saniye Saniye Görüntülendi Bonzai Kullanan Taksici Direksiyon Başında Sızdı! O Anlar Kamerada

Sokak Düğününde Havai Fişek Genç Adamın Suratında Patladı! Antalya'da Şoke Eden Olay! Mezar Taşını Söküp Yanına "Bu İş Bitmedi" Yazılı Tabela Diktiler