Gökyüzündeki parıltı vatandaşları meraklandırdı - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Gökyüzündeki parıltı vatandaşları meraklandırdı

24.03.2023 21:24

Gökyüzündeki parıltı vatandaşları meraklandırdı Ay'ın hemen altında Venüs gezegeni göründü, vatandaşlar telefonlarına sarıldı Gökyüzünde Ay ve Venüs yan yana Düzce'de havanın kararmasının ardından Ay ve Venüs gezegeni yan yana görüldü.

Gökyüzündeki parıltı vatandaşları meraklandırdı

Ay'ın hemen altında Venüs gezegeni göründü, vatandaşlar telefonlarına sarıldı

Gökyüzünde Ay ve Venüs yan yana

DÜZCE - Düzce'de havanın kararmasının ardından Ay ve Venüs gezegeni yan yana görüldü. Vatandaşlar telefonlarına sarılarak gökyüzünü fotoğraflamaya çalıştı.

İftarın ardından sokağa çıkan vatandaşlar, gökyüzünde Ay'ın hemen altında parlayan bir ışıltı ile karşılaştı. Önce yıldız sanılan parıltının daha sonra Venüs gezegeni olduğunu öğrenen vatandaşlar telefonları ile bu anı ölümsüzleştirdi. Arkadaşları ile gökyüzündeki durumu fark ettiklerini belirten Furkan Erdem, "Arkadaşlar ile gökyüzündeki olayı fark ettik. Geçenlerde de aynı durum oluşmuştu. Bu durumu araştırdığımızda Venüs gezegeni olduğunu anladık. Çok da güzel bir görsel oluştu. Fotoğraf makinesi ile durumu çekmeye çalışıyoruz bizde. Türkiye'nin dört bir yanından gözüküyor herhalde. Kayseri'den bir tanıdığımız yazdı. Onlarda gökyüzünde bu durumu görmüşler" dedi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Gökyüzündeki parıltı vatandaşları meraklandırdı - Son Dakika


Advertisement