Gölbaşı'nda "Kütüphane Haftası" Kutlandı - Son Dakika

Gölbaşı'nda "Kütüphane Haftası" Kutlandı

26.03.2018 14:46
Gölbaşı'nda

Gölbaşı ilçesinde 54. Kütüphane Haftası düzenlenen programla kutlandı.

Gölbaşı ilçesinde 54. Kütüphane Haftası düzenlenen programla kutlandı.

Gölbaşı Halk Kütüphanesi bahçesinde Kütüphane Haftası dolayısıyla program düzenlendi.

Törende konuşan Kaymakam Can Aksoy, ilçe kütüphanesinin 33 bine yakın kitaba ev sahipliği yaptığını söyledi.

Kütüphanenin saat 21.00'e kadar açık olduğunu ifade eden Aksoy, şunları kaydetti:

"Daha çok şehrin bu bölgesine hitap ediyor. Şehrin diğer bölgesi için de böyle bir kütüphaneye ihtiyaç olduğunu biliyoruz. İmkanlar dahilinde kaymakamlık, belediye ve sivil toplum kuruluşlarınca kitap okumaya ve kütüphaneye verilecek önemi artıracağımızı düşünüyorum."

Etkinlik, en çok kitap okuyan öğrenci ve velilere bisiklet hediye edilmesiyle devam etti. Kütüphane Haftası etkinlikleri kitap sergisinin gezilmesiyle sona erdi.

Etkinliğe, Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, İlçe Emniyet Müdürü Aytaç Uçan, İlçe Jandarma Komutanı Erdinç Ağcakoyunlu, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Gölbaşı'nda 'Kütüphane Haftası' Kutlandı - Son Dakika


Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Araç alacaklar dikkat! Faizi sıfırladılar, işte otomobil markalarının kampanyaları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın boykot çağrısı sonrası merak konusu oldu! İşte Türkiye'de satılan Fransız malları