Gölbaşı'nda "Kütüphane Haftası" Kutlandı - Son Dakika

Gölbaşı'nda "Kütüphane Haftası" Kutlandı

26.03.2018 14:46
Gölbaşı'nda

Gölbaşı ilçesinde 54. Kütüphane Haftası düzenlenen programla kutlandı.

Gölbaşı ilçesinde 54. Kütüphane Haftası düzenlenen programla kutlandı.

Gölbaşı Halk Kütüphanesi bahçesinde Kütüphane Haftası dolayısıyla program düzenlendi.

Törende konuşan Kaymakam Can Aksoy, ilçe kütüphanesinin 33 bine yakın kitaba ev sahipliği yaptığını söyledi.

Kütüphanenin saat 21.00'e kadar açık olduğunu ifade eden Aksoy, şunları kaydetti:

"Daha çok şehrin bu bölgesine hitap ediyor. Şehrin diğer bölgesi için de böyle bir kütüphaneye ihtiyaç olduğunu biliyoruz. İmkanlar dahilinde kaymakamlık, belediye ve sivil toplum kuruluşlarınca kitap okumaya ve kütüphaneye verilecek önemi artıracağımızı düşünüyorum."

Etkinlik, en çok kitap okuyan öğrenci ve velilere bisiklet hediye edilmesiyle devam etti. Kütüphane Haftası etkinlikleri kitap sergisinin gezilmesiyle sona erdi.

Etkinliğe, Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, İlçe Emniyet Müdürü Aytaç Uçan, İlçe Jandarma Komutanı Erdinç Ağcakoyunlu, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Gölbaşı'nda 'Kütüphane Haftası' Kutlandı - Son Dakika


Son Dakika

Çukur'un. 106. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Selim Koçavalı hayatını kaybediyor Koronavirüs tedavisi gören Kadir Topbaş yoğun bakıma alındı Biden göreve başladıktan sonra maske takılması için talimat verecek Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, iki ilimizi uyardı: Yüzde yüz vaka artışı var Kahramanmaraş'ta polisimizi şehit eden katil zanlısı hastanede öldü Çin aşısıyla ilgili spekülatif yorumlara Bilim Kurulu Üyesi Kayıpmaz'dan tepki: Araba değil bu Mine Tugay'dan ayna karşısında göğüs dekolteli pozlar! Paylaşıma beğeni yağdı Genç kadın, gelin arabasının yolunu kesip eski erkek arkadaşını son kez ikna etmeye çalıştı