Gölcük Belediyesi'nden depremzedelere destek - Son Dakika

Gölcük Belediyesi'nden depremzedelere destek

27.01.2020 12:24
Gölcük Belediyesi'nden depremzedelere destek, System.String[]

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, depremzedelere destek vermek amacıyla Elazığ'a gitti.

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, depremzedelere destek vermek amacıyla Elazığ'a gitti.

Sezer, yaptığı açıklamada, 17 Ağustos 1999 depremini yaşayan ve önemli tecrübeler edinen bir kentin insanı olarak Elazığ ve Malatya'da yaşayan vatandaşların acısını derinden paylaştıklarını belirtti.

Depremde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralananlara acil şifalar dileyen Sezer, "Vatandaşlarımızın acısını paylaşmak ve bölgede devam eden çalışmalara Gölcük Belediyesi olarak nasıl katkı sunabileceğimizi bizzat yerinde görmek için Malatya ve Elazığ'da incelemelerde bulunacağım." diye konuştu.

Sezer, vatandaşlardan gelen yoğun talepler ve AFAD Kocaeli İl Müdürlüğü'nün bildirdiği ihtiyaç talebi doğrultusunda, Gölcük Belediyesi'nin Kızılay Gölcük Şubesi ile yardım kampanyası başlattıklarını anımsatarak, yardım kampanyamız çarşamba günü 17.30'a kadar devam edecek. Kampanyaya çok yoğun bir ilgi var. Hemşehrilerime hassasiyetleri için yürekten teşekkür ediyorum. Gölcük her zaman olduğu gibi kendine yakışanı yapacaktır." dedi.

17 Ağustos'ta deprem acısını yaşayan Gölcüklülerin, kuru gıda, hijyen malzemesi, ısıtıcı, battaniye, kışlık giysi ve benzeri ihtiyaç malzemeleri ile yardım kampanyasına katıldıklarını aktaran Sezer, kampanyaya katılmak isteyenlerin Gölcük Belediyesi Meclis Toplantı Salonu girişine, akşam saatlerinde de belediye zabıta noktasına yardımlarını bırakabileceklerini ifade etti.

Gölcük Belediyesi'nden depremzedelere destek

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Gölcük Belediyesi'nden depremzedelere destek - Son Dakika


Son Dakika

ABD'nin yeni başkanı Joe Biden Beyaz Saray'da! Koltuğa oturur oturmaz Trump'ın izlerini silmeye başladı Süleyman Soylu'dan adalet isyanı: Anneme küfür eden alçak serbest, Bakan olsam ne yazar! Vatandaşın çektiği 'ayçiçek yağı' videosu, sosyal medyanın gündeminde oturdu Mustafa Cengiz'in başlattığı kampanya soruldu, Terim'in yüzü şekilden şekile girdi Trump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdi, Biden anlaşmayı gözden geçirecek Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı Sevgilisinin acı haberini alınca hastane ortasında kalbine sıktı! Olayın detayları kafa karıştırdı