Gölcük'te Dereler Temizleniyor - Son Dakika

Gölcük'te Dereler Temizleniyor

05.01.2012 15:40
Gölcük'te Dereler Temizleniyor, System.String[]

Gölcük'te ıslah edilen derelerin temizliği yapılıyor.

Gölcük'te ıslah edilen derelerin temizliği yapılıyor.

Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresinden yapılan yazılı açıklamaya göre, İçmesuyu ve Kanalizasyon Daire Başkanlığı ile Gölcük Şube Müdürlüğü ekiplerinin birlikte yürüttüğü temizleme çalışmaları, Beyoğlu (Kazıklı), Aydınbey, Değirmendere Kuruçeşme ve Halıdere Köyiçi derelerinde yürütülüyor.

Çalışmalar kapsamında "çok fonksiyonlu bobcat aracı", aşırı yağışların getirdiği çamur, taş, kum, bitki ve ağaç gibi malzemeleri topluyor. İş makineleri ile derelerden çıkarılarak kamyonlara yüklenen malzemeler, depolama alanlarına götürülüyor.

Çalışmalarla 17 Ağustos Mezarlığı doğusunda yer alan Aydınbey Deresi'nde 1750 metre, Halıdere Kuruçeşme Deresinin denize dökülen kısmında 150 metre ve Halıdere Köyiçi Deresi'nin denize dökülen kısmında 150 metre uzunluğunda temizleme çalışmaları tamamlandı.

İhsaniye bölgesinden geçen Beyoğlu Deresi'nin üst kısımları ile denize dökülen kısımdaki temizleme çalışmaları ise sürüyor.

- KOCAELİ

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gölcük'te Dereler Temizleniyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü Ankara oyun havası oynayan Aleyna Tilki'nin performansı takipçileri tarafından beğenilmedi