Son Dakika Haberleri: Kocaeli'de Silahlı Çatışmada Ölen Gencin, Son Anları Ortaya Çıktı

Kocaeli'de Silahlı Çatışmada Ölen Gencin, Son Anları Ortaya Çıktı

11 ay önce

Kocaeli'de meydana gelen silahlı çatışmada, kanlar içinde yerde yatan 6 kişi ve ölen gencin son anlarının kaydedildiği anlar ortaya çıktı.

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde bir kişinin hayatını kaybettiği, 6 kişinin de yaralandığı silahlı çatışma sonrasında hayatını kaybeden Serhan Aras ve yaralıların kanlar içinde yerde yattıkları anlar vatandaşlar tarafından kaydedildi.

DÜKKANDAKİ TARTIŞMA ÇATIŞMAYA DÖNÜŞTÜ

Serhan Aras, ağabeyi Erhan Aras ve Özkan E'ye ait parkeci dükkanında meydana gelen olayda iddialara göre iş yerine gelen Muhammet K., İrfan A., Murat G., Cabir A., S.K. ve M.A. ile dükkanda bulunan Serhan Aras, Erhan Aras ve Özkan E. arasında tartışma çıkmıştı.

7 KİŞİ YARALANDI, 2 KİŞİ KAÇTI

Taraflar arasındaki tartışma bir anda silahlı çatışmaya dönüşmüştü. Savaş alanına dönen sokakta çatışmada iş yeri sahibi Özkan E., Serhan Aras, Muhammet K., İrfan A., Murat G., Cabir A. ve Erhan Aras yaralanırken, S.K. ve M.A. da olay yerinden kaçmıştı. Daha sonra hastaneye kaldırılan yaralılardan Serhan Aras tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

ÖLEN KİŞİNİN SON ANLARI KAMERAYA KAYDEDİLDİ

Ortalığın savaş alanına döndüğü çatışma anlarının hemen sonrası, vatandaşlar tarafından kaydedildi.

Çevredeki vatandaşların korku ve panik içinde olduğu o anlarda bir vatandaş tarafından çekilen görüntüde, Serhan Aras'ın ölmeden önceki son anları kaydedildi. Görüntüde Serhan Aras ve diğer yaralılar kanlar içinde yerde yatarken çevredeki vatandaşların ise yaralıları kurtarmak için zamanla yarıştığı görünüyor.


YORUMLAR


Fatih Portakal'dan Kendisine "Edepsiz" Diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yanıt Geldi Şeyma Subaşı'nın Başına Talih Kuşu Kondu

Hadise, Beyazıt Öztürk Fotoğrafıyla Takipçilerinin Kafasını Karıştırdı