Gölcük'te vatandaşlara maske dağıtıldı - Son Dakika

Gölcük'te vatandaşlara maske dağıtıldı

03.09.2020 15:41
Gölcük'te vatandaşlara maske dağıtıldı, System.String[]

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında vatandaşlara maske dağıtıldı.

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında vatandaşlara maske dağıtıldı.

Gölcük Anıtpark'ta düzenlenen programda konuşan Kaymakam Cengiz Karabulut, salgınla mücadele kapsamında yapılan çalışmlara değindi.

Karabulut, "Değerli arkadaşlar hepimizin bildiği gibi salgın tüm dünyayı etkilediği gibi ülkemizi de etkiledi. Bundan korunmak için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından halkımızı uyarmak amacıyla bugün sizlerle birlikteyiz. Değerli arkadaşlar virüsten korunmanın en önemli unsurları maske takmak, mesafeyi korumak ve temizliğimize önem vermek. Biz bu üç unsuru yerine getirdiğimizde bu virüsün üstesinden gelerek yeneriz." ifadesini kullandı.

Daha sonra Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut ve Gölcük Milli Eğitim Müdürü Caferi Tayyar Mert, vatandaşlara maske dağıttı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Gölcük'te vatandaşlara maske dağıtıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Merkel'in halefi Türk Armin kameralara 813 numaralı künye ile poz vermişti! Sırrı ortaya çıktı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 3 bin 603 kişilik sosyal atamayı 26 Ocak'ta yapacak Biden'ın göreve başlamasından sonra Rusya ile ilk kriz: Navalny protestolarından ABD'yi sorumlu tuttular Yılmaz Morgül Nişantaşı'nı ringe çevirdi! Gören bakakaldı Galatasaray zorlu Malatya deplasmanında! Canlı anlatım Milli Savunma Bakanlığı, F-16'daki Sniper Pod'a yansıyan dolunayın görüntüsünü paylaştı Gıdada fahiş fiyat şikayeti Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletildi: Mutlaka çözüme ulaştıracağız Kümesine giren tilkiye seslenişi sosyal medyada büyük ilgi gören vatandaşın söyledikleri duygulandırdı