Gölcük'ten depremzedelere kışlık giyecek desteği - Son Dakika

Gölcük'ten depremzedelere kışlık giyecek desteği

27.01.2020 15:36
Gölcük'ten depremzedelere kışlık giyecek desteği, System.String[]

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde, Elazığ'daki depremzedeler için kışlık giyecek yardımı toplandı.

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde, Elazığ'daki depremzedeler için kışlık giyecek yardımı toplandı.

Değirmendere Topçular Mahallesi Muhtarı Rabia Şentürk'ün yardım çağrısı üzerine mahalle sakinlerince bağışlanan mont, bot, eldiven ve acil yardım malzemeleri, Elazığ ve Malatya'ya gönderilmek üzere Gölcük Belediyesi yetkililerine teslim edildi.

Muhtar Şentürk, yaptığı açıklamada, yardım kampanyasına destek verenlere teşekkür ederek, şöyle konuştu:

"Elazığ'da yaşanan ve Malatya'yı da etkileyen 6,8 şiddetindeki deprem hepimizin canını acıtmıştır. Elazığ'daki kardeşlerimizin acısını en iyi 17 Ağustos depremini yaşayan bizler anlarız. Bende bu konuda elim kolum bağlı duramazdım. Yaptığım çağrı neticesinde dostlarımın da destekleriyle Elazığ'a göndermek üzere bot, mont, kot pantolon, eldiven gibi ürünler topladım. Yardım malzemelerini Gölcük Belediyesi'ne teslim ettim. Gölcük halkı da üzerine düşeni en iyi şekilde yerine getirecektir. Elazığ'daki ve bölgedeki kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, hayatlarını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum."

Gölcük'ten depremzedelere kışlık giyecek desteği

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Gölcük'ten depremzedelere kışlık giyecek desteği - Son Dakika


Son Dakika

İstanbul'da kısıtlama sonrası trafik yoğunluğu yağmurun da etkisiyle artıyor Melih Gökçek GSS primleri üzerinden Yavaş'ı hedef alıp bazı AK Partililere tepki gösterdi Kafe ve restoranlar ne zaman açılacak? Bilim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Kayıpmaz: Mart ayını beklemekte fayda var Başakşehir'den İrfan Can için resmi açıklama: Fenerbahçe görüşme talep etti Nevşin Mengü'den "Kendi polisime saldırmam" diyen Cüneyt Arkın'a yanıt FETÖ'cü Enes Kanter'in Rockefeller'ın torunu Ariana ile ilişki yaşadığı ortaya çıktı Koronadan hayatını kaybeden Karadeniz'in kanaat önderlerinden Nuri Genç'in cenazesine binlerce kişi katıldı Son Dakika! Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan kaçırılan 15 denizciyle ilgili açıklama: Şu ana kadar korsanlardan bir haber yok