Golden Rose'la Gözlere Altın ve Gümüş Dokunuşu - Son Dakika

Golden Rose'la Gözlere Altın ve Gümüş Dokunuşu

02.01.2012 15:18
Golden Rose'la Gözlere Altın ve Gümüş Dokunuşu

Golden Rose Terracotta Far serisi ile gözlerinize yansıyacak.

2012 yılının makyaj modasına damgasını vuracak altın, gümüş ve bronz tonları, Golden Rose Terracotta Far serisi ile gözlerinize yansıyacak. Golden Rose Terracotta Göz Farları ile kadınların kıyafetlerinde ve takılarında vazgeçemediği altın, gümüş ve bronz tonları artık gözlerde de modaya uyum sağlayacak.

Golden Rose Terracotta Far serisi ile makyajdaki iddianızı bir kez daha ortaya koyacaksınız. Dünyaca ünlü makyaj uzmanlarına göre, resort koleksiyonlar trendleri etkilese de 2012 yılı boyunca, özellikle gece makyajında uygulanan mat renklerin yerini, altın, gümüş ve bronz renkteki farlar alacak.

Mükemmel bir görüntü için, kusursuz bir göz makyajı gereklidir. Golden Rose Terracotta Far serisi birbirinden farklı 25 rengiyle, gözlerinizin rengini ortaya çıkarırken, bakışlarınıza da derinlik kazandıracak.

Gece katılacağınız davetlerde iddialı renkleriyle dikkat çekmenizi sağlayacak, gündüz de pırıltılarıyla enerjinizi yükseltecek Golden Rose Terracotta Far serisi değerli maden renklerinden gelen ışıltı ve canlılığı gözlerinize yansıtacak. Golden Rose Terracotta Far'ınızı, alışverişte, eğlencede, seyahatlerinizde yanınızdan eksik etmek istemeyeceksiniz!

Türkiye'deki tüm parfümeriler, Golden Rose Kiosk ve Shop'larından satın alabileceğiniz Golden Rose Terracotta Far'ın fiyatı ise 19.20 TL.

Golden Rose'la Gözlere Altın ve Gümüş Dokunuşu

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Golden Rose'la Gözlere Altın ve Gümüş Dokunuşu - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Yayla cinayetinin altından yasak aşk çıktı! Aynı aileden 5 kişi tutuklandı 00:19 Yayla cinayetinin altından yasak aşk çıktı! Aynı aileden 5 kişi tutuklandı Vedat Demiröz'ün 23:49 Vedat Demiröz'ün "Her evde 2-3 telefon var" sözlerine AK Partili Şamil Tayyar'dan tepki İstifaya çağrılan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, taraftara hak verdi: 7 senedir şampiyonluk bekliyorlar 22:42 İstifaya çağrılan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, taraftara hak verdi: 7 senedir şampiyonluk bekliyorlar
Tüm gözler Kabine toplantısına çevrildi! Ana gündem maddesi 10 büyükelçi ve koronavirüs salgını 21:44 Tüm gözler Kabine toplantısına çevrildi! Ana gündem maddesi 10 büyükelçi ve koronavirüs salgını Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önümüzdeki seçimlerde aday olamayacağı iddiasına AK Parti'den yanıt 21:25 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önümüzdeki seçimlerde aday olamayacağı iddiasına AK Parti'den yanıt Kur artışı otomobil fiyatlarını da etkiledi! İşte güncel fiyat listesi 18:08 Kur artışı otomobil fiyatlarını da etkiledi! İşte güncel fiyat listesi
Eski mağaza çalışanı, müşterilerin yaptıklarını tek tek anlattı: Kadınlar kirli iç çamaşırlarını bırakıp gidiyorlardı 17:36 Eski mağaza çalışanı, müşterilerin yaptıklarını tek tek anlattı: Kadınlar kirli iç çamaşırlarını bırakıp gidiyorlardı Diyanet'ten bu sefer de 'Baby shower' tepkisi! Çok konuşulacak sözler söyledi 16:03 Diyanet'ten bu sefer de 'Baby shower' tepkisi! Çok konuşulacak sözler söyledi
Advertisement