Son Dakika Haberleri: Göl Keyfi Felaketle Bitti! 3 Arkadaştan Biri Boğularak Can Verdi

Göl Keyfi Felaketle Bitti! 3 Arkadaştan Biri Boğularak Can Verdi

3 ay önce

Adana'da işten dönüşte Seyhan Baraj Gölü'ne giren 3 arkadaştan biri boğularak hayatını kaybetti. Balıkçıdan yardım isteyen gençler, "Neden yardım etmedin" diye ağlayarak tepki gösterdi.

Adana'da işten dönüşte  Seyhan Baraj Gölü'ne giren 3 arkadaştan biri boğularak hayatını kaybetti.

GÖLDE GEZİNTİYE ÇIKMIŞLARDI

Edinilen bilgiye göre, iş çıkışı Bilal Sami Altınay, Asım Çiyer, Talat  Tunceli ve Yasin Bayandur,  Çukurova ilçesindeki  Adnan Menderes Bulvarı'na geldi.  Seyhan Baraj Gölü kenarında bir süre oturan 4 arkadaştan 3'ü deniz bisikletine binip gölde gezintiye çıktı.


NE ARKADAŞLARI, NE DE BALIKÇI KURTARABİLDİ

Göl ortasına gelen arkadaşlar bu kez de suya girdi. Bir süre yüzen arkadaşlardan Yasin Bayandur boğulma tehlikesi atlattı. Arkadaşları onu kurtarmak istedi ancak başaramadı. Bu arada, gölde bulunan balıkçıdan yardım istediler. Ancak balıkçı da Bayandur'u kurtaramadı. Bayandur, bir süre sonra gölde kayboldu.

Arkadaşları hemen 155'i arayarak yardım istedi. Balıkçı da gencin battığı yere duba koydu. Bir süre sonra olay yerine gelen sualtı polisleri göle girip arama başlattı. Yapılan arama sonucunda bulunup karaya çıkartılan gence sağlık ekipleri müdahale etti. Ancak genç kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Gencin arkadaşları gözyaşlarına boğuldu.


ARKADAŞLARI, BALIKÇIYA TEPKİ GÖSTERDİ

Bayandur'un arkadaşları balıkçıya da "Neden yardım etmedin" diye ağlayarak tepki gösterdi. Balıkçı ise olayı gördüğünde artık yapacak bir şeyin kalmadığını, kurtaramayacağını belirterek, "Sualtı polislerin hemen bulması için boğulduğu yere duba koydum" dedi.

Gencin cenazesi otopsi yapılması için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Motosiklet Camiasının İki İsmi Hayatını Kaybetti, Acun Ilıcalı Yıkıldı! Bir Döneme Damga Vuran Aysun Kayacı'dan Geriye Oryantal Dansı Kaldı
Genelkurmay Başkanı Akar, NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'e Patladı: İki Personeli Kovmak Yetmez