Son Dakika Haberleri: Gölet Çevresi, Kulalılara Mesire Alanı Oluyor

Gölet Çevresi, Kulalılara Mesire Alanı Oluyor

7 ay önce

Kula Belediyesi, vatandaşların temiz bir ortamda dinlence ve eğlence ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Kula Göleti çevresine kamelya ve yürüyüş yolları çalışmalarıyla, Kulalılara yeni mesire alanı oluşturdu.

Gölet Çevresi, Kulalılara Mesire Alanı Oluyor, System.String[]

Kula Belediyesi, vatandaşların daha modern ve kaliteli zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla gölet çevresinde kamelya ve yürüyüş yolları çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Vatandaşların yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte piknik yapma ve dinlenme gibi sosyal aktivite ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla gölet çevresinde yapılan kamelya ve yürüyüş yolları çalışmalarını yerinde inceleyen Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, yetkililerden bilgi aldı. Kula'nın doğal güzelliklerine yapılan çalışmalarla güzellik kattıklarını belirten Başkan Tosun; " Kula'da ailelerin gönül rahatlığı ile piknik yapıp dinlenebileceği alanları faaliyete geçiriyoruz. Amacımız vatandaşlarımızın mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamalarını sağlamak" dedi.
Son Dakika! Polis Memuru Tarafından Vurulan Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi Şehit Oldu Son Dakika! TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Şehit Emniyet Müdürü ile İlgili Bilinmeyen Detayı Açıkladı

Acun Ilıcalı'nın Hayranlıkla Baktığı Serenay Sarıkaya'nın Kıyafetini Değeri Ortaya Çıktı