Gölpazarı Günerorbay Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde ve Gazimihal İlköğretim Okulu'nda Mezuniyet... - Son Dakika

Gölpazarı Günerorbay Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde ve Gazimihal İlköğretim Okulu'nda Mezuniyet...

08.06.2012 09:26
Gölpazarı Günerorbay Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde ve Gazimihal İlköğretim Okulu'nda Mezuniyet..., System.String[]

Gölpazarı Pazaryeri Günerorbay Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde ve Gazimihal İlköğretim Okulu'ndan mezun olan öğrenciler için tören düzenlendi.

Gölpazarı Pazaryeri Günerorbay Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde ve Gazimihal İlköğretim Okulu'ndan mezun olan öğrenciler için tören düzenlendi.

Okul Müdürü Mehmet Şahin, Belediye Düğün Salonu'nda Cumhuriyet savcısı İlyas Erdoğan, ilçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Kemal Akbulut ve Mustafa Vahit Arslan, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenci ile velilerin katıldığı törende, dört yıl önce ülkenin değişik illerinden kendilerine emanet edilen öğrencileri mezun etmenin mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını söyledi.

17. dönem mezunlarını birlikte uğurlama ve mezuniyet sevinçlerini birlikte yaşadıklarını ifade eden Şahin, "Kurulduğu günden bu güne, devletin ve çevrenin desteklileri ile eksiklerimizi hızlı bir şekilde tamamlayarak, öğrencilerimize kaliteli bir eğitim-öğretim ortamı yaratmayı başardık. Dört yıl boyunca öğrencilerimizle çok şey paylaştık. Gün geldi birlikte sıra taşıdık, dolap taşıdık. Birlikte üzüldük, birlikte sevindik" dedi.

Okul birincisi Fatma Aydın'ın yaş kütüğüne künyesini çakması, öğrenciler tarafından hazırlanan skeçlerin gösterisi, Acil Tıp Teknisyeni andı, mezun olan öğrencilere belgelerinin verilmesi ve keplerin fırlatılmasıyla sona erdi.

-Gazimihal İlköğretim Okulu'nda mezuniyet gecesi

(Fotoğraflı)

Gölpazarı Gazimihal İlköğretim Okulu 8. sınıf öğrencileri mezuniyet gecesi düzenledi. Okul bahçesindeki geceye Kaymakam Ömer Şahin, ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Yazıcı ve şube müdürleri, okul müdürleri ve velilerin katıldı.

Okul Müdürü Necmi Bağ, sekiz yıl önce emanet aldıkları çocuklara idare, öğretmen ve personelin sabırla, sevgi ile çalışarak iyi birer yurttaş olarak yetişmeleri için her türlü hizmeti sunduklarını kaydetti.

63 öğrencinin mezun olduğu gece, mezuniyet pastası kesimi, dilek balonunun yakılarak havaya bırakılması, keplerin fırlatılması ve havai fişek gösterisiyle sona erdi.

Muhabir: Zafer Özuğur/ Muhsin Arslan

Yayıncı: Mürsel Çetin - BİLECİK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gölpazarı Günerorbay Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde ve Gazimihal İlköğretim Okulu'nda Mezuniyet... - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan skandal karikatürle ilgili Türkiye'den Fransa'ya nota Son Dakika: İstanbul için yeni tedbirler mi var? Sağlık Bakanı Koca, Bilim Kurulu sonrası konuşuyor Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedeflerini SİHA'larla böyle vurdu Manchester United Hakan Çalhanoğlu'na 5 yıllık teklifte bulundu Ali Koç'tan dikkat çeken Gökhan Gönül sözleri: Para için gitti algısı içimi çok acıtmıştı Anketlere göre, seçime 6 gün kala Biden önde, Trump arayı kapatıyor CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de