Gölpazarı tam kapanmaya tam uyarken, denetimler hız kesmeden devam ediyor - Son Dakika

Gölpazarı tam kapanmaya tam uyarken, denetimler hız kesmeden devam ediyor

05.05.2021 11:45

- Gölpazarı tam kapanmaya tam uyarken, denetimler hız kesmeden devam ediyor Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde vatandaşlar tam kapanmaya büyük oranda riayet ederken, polis ekiplerinin ilçe merkezindeki denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

- Gölpazarı tam kapanmaya tam uyarken, denetimler hız kesmeden devam ediyor

BİLECİK - Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde vatandaşlar tam kapanmaya büyük oranda riayet ederken, polis ekiplerinin ilçe merkezindeki denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Ekipleri cadde ve sokaklarda devamlı uyarıcı anonslar da yapıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı, İçişleri Bakanlığı'nın illere gönderdiği genelge ile 17 günlük tam zamanlı kapanma 29 Nisan akşamı saat 19.00'da tüm yurtta başladı. Gölpazarı'nda da kısıtlamanın ilk haftasında sokaklar boş kaldı. İlçe merkezinde oluşturulan kontrol noktasında görev alan polis ekipleri denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Kısıtlamadan muaf olduklarını belirten sürücü ve yayaların izin belgelerinin kontrolleri yapıldı. Belgeleri gösteremeyen kişilerin haklarında ise İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kararları'na muhalefetten tutanak tutuldu.

Öte yandan Gölpazarı'nda yaya ve araç trafiğinin en işlek noktalarından adeta sessizliğe bürünürken, ilçedeki açılması serbest olan esnaflar saat 10: 00 ile 17: 00 arası hizmet vermeye devam ediyor.

Gölpazarı tam kapanmaya tam uyarken, denetimler hız kesmeden devam ediyor
Gölpazarı tam kapanmaya tam uyarken, denetimler hız kesmeden devam ediyor
Gölpazarı tam kapanmaya tam uyarken, denetimler hız kesmeden devam ediyor
Gölpazarı tam kapanmaya tam uyarken, denetimler hız kesmeden devam ediyor

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Gölpazarı tam kapanmaya tam uyarken, denetimler hız kesmeden devam ediyor - Son Dakika


Son Dakika

ABD Başkanı Biden, Netanyahu ve Abbas ile görüştü ABD Başkanı Biden, Netanyahu ve Abbas ile görüştü İzmir'de seyirci krizi büyüyor! Göztepe'de yönetim maça gitmeme kararı aldı İzmir'de seyirci krizi büyüyor! Göztepe'de yönetim maça gitmeme kararı aldı Şampiyonluk hedefindeki Galatasaray, sahasında Yeni Malatyaspor'la karşılaşıyor! Canlı anlatım Şampiyonluk hedefindeki Galatasaray, sahasında Yeni Malatyaspor'la karşılaşıyor! Canlı anlatım Fenerbahçe, deplasmanda Kayserispor karşısında mucize arıyor! Canlı anlatım Fenerbahçe, deplasmanda Kayserispor karşısında mucize arıyor! Canlı anlatım Muharrem İnce'nin partisinin ismi ve logosu sızdı Muharrem İnce'nin partisinin ismi ve logosu sızdı Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı İsrail'den gelen yolculardan PCR testi istenecek İsrail'den gelen yolculardan PCR testi istenecek
Advertisement