Gonca Vuslateri, Muharrem İnce'ye fena salladı: Pozitif baktığım günlerimin Allah belasını versin - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Gonca Vuslateri, Muharrem İnce'ye fena salladı: Pozitif baktığım günlerimin Allah belasını versin

27.03.2023 10:34

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri sosyal medya hesabından 100 bin imza toplayıp cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce ile ilgili bomba bir paylaşım yaptı. Vuslateri, "Muharrem İnce'ye pozitif baktığım günlerimin Allah tertemiz belasını versin." ifadelerini kullandı.

Seçmenlerin aday göstereceği Cumhurbaşkanı adayları için imza toplama süreci 22 Mart'ta başladı. 11 adayın 27 Mart'a kadar 100 bin imza toplaması gerekiyor. Şu ana kadar Muharrem İnce ve Sinan Oğan, 100 bin imza toplayarak Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'ndan sonra adaylığı kesinleşen isimler oldu.

MUHALİFLER İNCE'NİN ÇEKİLMESİNİ İSTİYOR

İnce'nin adaylığı bir süredir tartışma konusu. İnce'ye çağrı yapan muhalifler, adaylıktan çekilip Kılıçdaroğlu'nu desteklemesini istiyor. Ancak İnce aday olma konusunda ısrarcı.

GONCA VUSLATERİ'NDEN BOMBA PAYLAŞIM

Adaylıktan çekilmeyen İnce ile ilgili bir yorum yapan ünlü oyuncu Gonca Vuslateri sert sözler kullandı. Sosyal medyadan paylaşım yapan Vuslateri, "Muharrem İnce'ye pozitif baktığım günlerimin Allah tertemiz belasını versin." ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım:

Gonca Vuslateri, Muharrem İnce'ye fena
YORUMLAR (15)
  • Tayfun Pasvanoğlu: Gonca hnm tebrik ederim. Kadınlar erkeklerden daha cesur ve yiğit. Cevap Yaz 6 3 Yayından Kaldır
  • Uğur Yazıcı: Bunlar sanatçı mı yoksa zavallı mı!!!! Cevap Yaz 78 36 Yayından Kaldır
  • İbrahim Memişoğlu: Sanatçı unvanı adı altında vücudunu sergileyen zavallılar işinize bakın siyaseti siyasetçiler yapar sizler birazdaha soyunun Cevap Yaz 109 48 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Güncel Gonca Vuslateri, Muharrem İnce'ye fena salladı: Pozitif baktığım günlerimin Allah belasını versin - Son Dakika


Advertisement