Gonca Vuslateri ve Hakan Altun çiftinden ilk poz geldi - Son Dakika

Gonca Vuslateri ve Hakan Altun çiftinden ilk poz geldi

30.11.2020 10:08

Yakın bir zaman önce aşk yaşadıklarını ilan eden Gonca Vuslateri ve Hakan Altun çiftinden ilk aşk pozu geldi. İlişkileriyle magazin gündemine bomba gibi düşen çiftin çektirdiği fotoğraf basına sızdı.

Yakın zaman önce adı Ajda Pekkan ile anılan şarkıcı Hakan Altun, oyuncu Gonca Vuslateri ile aşk yaşamaya başladı. Altun geçtiğimiz gün bir açıklama yaparak Gonca Vuslateri ile bir aydır birlikte olduklarını ve mutlu olduklarını söyledi.

İLK POZLARI ÇIKTI

Açıklamasında nazardan korktukları için ilişkileri uzak yaşamayı tercih ettiklerini söyleyen Altun ile sevgilisinin ilk fotoğrafı ortaya çıktı. 34 yaşındaki Vuslateri ile aşk yaşayan 48 yaşındaki Altun, İbo Show için İstanbul'a geldiğini ardından Emel Müftüoğlu'nun doğum gününde Gonca Vuslateri ile tanıştığını açıklamıştı.

Gonca Vuslateri ve Hakan Altun çiftinden ilk poz geldi

"NAZARDAN KORKUYORUM"

Altun açıklamasında, "Yıllar sonra böyle bir şey oldu hayatımda güzel gidiyor. Nazar değmez inşallah! Çok ortada yaşamayı sevmiyorum Çünkü nazara inanıyorum. Korkuyorum" demişti.

Gonca Vuslateri ve Hakan Altun çiftinden ilk poz geldi

Son Dakika Magazin Gonca Vuslateri ve Hakan Altun çiftinden ilk poz geldi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (6)
  • fb: Bana Sorarsanız Hiç Yakışmamışlar Gonca Hanım Onun Dengi Değil Ben İlla da Gonca İçin Demiyorum Ama Bazı Bayanlar Hiçte Dengi Olmayan Erkekleri Nereden Buluyorlar Neden Kendi Değerlerini Bilmiyorlar Merak Ediyorum Davul Bile Dengi Dengine Çalar Değil mi Ey Güzel Bayanlar Kendinizi Bu Kadar Düşürmeyin. Cevap Yaz 6 9 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Cüneyt Özdemir, spikerlik ve YouTuber'lıktan sonra dizi işine de giriyor Beklenen kar Balkanlarda göründü! Kent kısa sürede beyaza büründü Ramo kadrosuna Selim Erdoğan'ı dahil etti Kılıçdaroğlu, İnce'nin kuracağı partiye katılacağı iddia edilen 3 vekil ile görüştü Hastane korkusundan dolayı kayıplara karışan adam aç susuz halde dağ başında bulundu Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti Son Dakika: Türkiye'de 26 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 134 kişi vefat etti, 7 bin 103 yeni vaka tespit edildi Ordu'da rüzgarın etkisiyle büyüyen korkunç yangında üreticinin tüm birikimi kül oldu