Gönen Altı Eylül İlköğretim Okulunda "Aile Eğitim Programı" - Son Dakika

Gönen Altı Eylül İlköğretim Okulunda "Aile Eğitim Programı"

05.01.2012 14:00
Gönen Altı Eylül İlköğretim Okulunda

Milli Eğitim Bakanlığı ve Birleşmiş Milletler Çocuklara Fonu'nun (UNUCEF) ortaklaşa yürüttüğü proje kapsamında, Gönen İlköğretim Okulunda düzenlenen "7-19 Yaş Aile Eğitim Programı" tamamlandı.

Milli Eğitim Bakanlığı ve Birleşmiş Milletler Çocuklara Fonu'nun (UNUCEF) ortaklaşa yürüttüğü proje kapsamında, Gönen İlköğretim Okulunda düzenlenen "7-19 Yaş Aile Eğitim Programı" tamamlandı.

Psikolojik danışman ve rehber öğretmen Çiğdem İrtem Aydın tarafından 16 Kasım'dan bu yana, "Anne, baba ve çocuk ilişkisini güçlendirerek çocuğun var olan potansiyelini artırmak" amacıyla haftada bir gün 3 saat ve toplam 8 oturum üzerinden düzenlenen programa katılanlara sertifikaları verildi.

Gönen Milli Eğitim Müdürü İbrahim Tuncer, törende yaptığı konuşmada, programa katılan ailelerin 7-19 yaşlarındaki çocuklarını daha iyi tanıma fırsatı bulduğunu belirtti.

Projenin, ebebeyn-çocuk ilişkisinin güçlenmesi anlamında önemli olduğunu ifade eden Tuncer, "Eğitimle birlikte velilerimiz doğru bildikleri yanlışları fark ederek hem kendilerini hem çocuklarını daha iyi tanımak için adım atmış oldular" dedi.

- BALIKESİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gönen Altı Eylül İlköğretim Okulunda 'Aile Eğitim Programı' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Grip aşısı olabileceklerin listesi e-Nabız'a yüklendi Adnan Oktar'ın Ankara'daki evlerinden 10 milyon dolarlık fosil çıktı 130 bin TL'lik altınlarını bulmak için Müge Anlı'ya başvurdular! Hayırsever vatandaş imdatlarına yetişti Sakarya'da yaşayan Türkmen genç, Instagram'ın açığını bulunca 10 bin dolar ödül kazandı TOGG'dan yerli otomobilin fabrikasının inşaatıyla ilgili paylaşım: Çalışmalar hızla devam ediyor Üniversitedeki taciz skandalında öğrenciler yaşadıklarını anlattı: Omzumdan kalçama kadar elledi Böyle taktik görülmedi! Gelin ve damadı düğünlerinde sahte altınla dolandırdı Son Dakika! Ermenistan'a ait 400 askerin bulunduğu 556'ncı alay taburunun tamamına yakını etkisiz hale getirildi