Gönül Elçileri Projesiyle Minikler Buluştu - Son Dakika

Gönül Elçileri Projesiyle Minikler Buluştu

03.05.2013 15:39
Gönül Elçileri Projesiyle Minikler Buluştu, System.String[]

Gönül Elçileri Projesi kapsamında 75. Yıl Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileriyle Turhal Çocuk Yuvası öğrencileri buluştu.

"Gönül Elçileri Projesi" kapsamında 75. Yıl Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileriyle Turhal Çocuk Yuvası öğrencileri bir araya geldi.

75.Yıl Zübeyde Hanım Anaokulu bahçesindeki etkinliğe, Tokat Valisi Mustafa Taşkesen ile eşi Betül Taşkesen de katıldı. Vali Taşkesen, etkinliğin 75. Yıl Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Nurgül Polat ve okulun öğretmenleri tarafından düzenlendiğini belirtti. Etkinliğin 3 aşamadan oluştuğunu söyleyen Taşkesen, şöyle devam etti:

"Birincisi aşamasında, bu anaokulunda kalan çocuklar Turhal Çocuk Yuvası'nda kalan aynı yaşlardaki çocukları burada ağırlanması ve çocukların çeşitli etkinliklerde bulunarak kaynaşmaları yer alıyor. İkinci aşamasında buradaki çocukların Turhal'ı ziyaret etmeleri var. Üçüncü aşama ise burada çocukları olan ailelerin, annelerin bizim Turhal Çocuk Yuvası'nda kalan çocuklara kısmı süreli koruyucu aile olması. Çok güzel bir program. Önem verdiğim için ve özgün bulduğum için ben de katıldım."

Tokatlılardan "Gönül Elçileri Projesi"ne destek olmalarını isteyen Taşkesen,

"Bu projedeki duyarlılığın bütün Tokat'ı sarmasını ve bütün Tokat'ı, hali vakti yerinde olan vatandaşlarımızı bu projeye destek olmaya çağırıyorum" dedi.

Taşkesen, 75. Yıl Zübeyde Hanım Anaokulu yetkilileri, öğretmenleri ve etkinliğe destek veren ailelere duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti. - TOKAT

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gönül Elçileri Projesiyle Minikler Buluştu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Yıllar önce Türkiye'ye gelen Maradona, "Maraba Televole" ile program jeneriğine konu oldu Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı İşte Mehmet Ali Erbil'in son hali! Kızı, "Çok yakında büyük sürpriz var" notuyla paylaştı Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti