Gönül Elçilerinden Anlamlı Kutlama - Son Dakika

Gönül Elçilerinden Anlamlı Kutlama

Gönül Elçilerinden Anlamlı Kutlama
Son Güncelleme: 13.05.2013 12:33

Aysel Yılmaz Hanımefendi, bir ilke daha imza atarak Huzurevi sakinleri ile Sevgi Evleri çocuklarını anneler gününde bir araya getirdi.

Düzce Gönül Elçileri ve Koruyucu Aile Projesi Koordinatörü Sayın Aysel Yılmaz Hanımefendi, bir ilke daha imza atarak Huzurevi sakinleri ile Sevgi Evleri çocuklarını anneler gününde bir araya getirdi.

Düzce ve Gölyakalı Gönül Elçilerinin katılımlarıyla gerçekleşen Anneler Günü Etkinliğinde Sayın Aysel Yılmaz Hanımefendi "CENNET ANALARIN AYAĞI ALTINDADIR.", "ELİ ÖPÜLESİ Annelerimizi, büyüklerimizi geleceğin anne ve babası olacak yuvamızda ki yavrularımızla buluşturduk. Gönül Elçilerimizle birlikte bir büyük ev ortamı havasında ANNELER GÜNÜ'nü yaşadık.

Yuvamızda ki genç kızlarımız kendi elleriyle büyüklerimize ikramları sunmanın, hizmet etmenin huzurunu ve mutluluğunu yaşama zevki tattılar.

Bu gibi etkinlikler hayatın deneyimlerinden geçen anne ve babalarımızın yavrularımıza mutlaka bir artı kattıkları ortadadır.

Bir arada kaynaşmak; bugün burada bulunan herkes için dağarcıklarında güzel bir anı olarak yer alacaktır." İfadelerinde bulundu.

Fehmi Öney Sevgi Evinde ki Anneler Günü programında; Gölyaka Anadolu Lisesi Öğrencileri gitar ve saz dinletisi ile etkinliğe neşe katarken, sevgi evleri çocukları da Huzurevi sakinlerine çiçek takdim etti.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Gönül Elçilerinden Anlamlı Kutlama - Son Dakika


Advertisement