Gönüllüler Derneği'nden Başkan Korkut'a Ziyaret - Son Dakika

Gönüllüler Derneği'nden Başkan Korkut'a Ziyaret

30.03.2015 15:30
Gönüllüler Derneği'nden Başkan Korkut'a Ziyaret, System.String[]

Merkezi İstanbul’da bulunan Sincik Gönüllüleri Derneği Mütevelli Heyeti Başkanı Cemil Keskin ve yönetim kurulu üyeleri Sincik Belediye Başkanı Mehmet Korkut’u makamında ziyaret etti.

Merkezi İstanbul'da bulunan Sincik Gönüllüleri Derneği Mütevelli Heyeti Başkanı Cemil Keskin ve yönetim kurulu üyeleri Sincik Belediye Başkanı Mehmet Korkut'u makamında ziyaret etti.

Sincik Gönüllüleri Derneği Onursal Başkanı Cemil Keskin ve Yönetim Kurulu üyeleri Ziya Azgın ve Servet Durmuş, Sincik Belediye Başkanı Mehmet Korkut'u ziyaret ederek bir süre görüştüler. Başkan Korkut, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, "Dernek bünyesinde kurduğunuz Gönüllüler Spor Kulübü sayesinde gençlerimizin boş zamanlarını değerlendirecekleri ve kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarına vesile olacağına inandığımız bir kulüpleri oldu. Sizin şahsınızda Gönüllüler Derneği ve Spor kulübü yönetimine teşekkür ediyorum" dedi.

Cemil Keskin, göreve başladığı bir yıllık kısa bir süre zarfında yaptığı başarılı projelerden dolayı yönetim kurulu adına Başkan Korkut'a teşekkür etti. - ADIYAMAN

Gönüllüler Derneği'nden Başkan Korkut'a Ziyaret

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Gönüllüler Derneği'nden Başkan Korkut'a Ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı İşte Mehmet Ali Erbil'in son hali! Kızı, "Çok yakında büyük sürpriz var" notuyla paylaştı