Son Dakika Haberleri: Google, Arama Sonuçları Sayfasının Tasarımını Yeniledi

Google, Arama Sonuçları Sayfasının Tasarımını Yeniledi

5 ay önce

Arama motoru Google, arama sonuçları sayfasının ara yüzünde ufak bir değişiklik yaptı. Aranan sonuçların filtrelendiği kategori bölümüne görseller ekleyen Google, arama motorunun kullanıcı deneyimini az da olsa iyileştirmiş oldu.

Google, Arama Sonuçları Sayfasının Tasarımını Yeniledi, System.String[]

Google arama motorunu kullanan kişilerin çoğu, bu sabah Google'da bir şey arattıklarında arama motorunun arayüzünde bir yenilik fark ettiler. Google üzerinden yapılan bir aramanın sonucunda, aranan ifadeyle ilgili görseller, haberler, videolar ve alışveriş gibi sonuçların filtrelenebildiği kısım özelleştirilmişti ve bu ifadelerin yanlarına ilgili küçük görseller eklenmişti. İşte Google'un o değişikliği;Kategori filtrelerinin yanına eklenen bu simgeler, Google arama motorunu kullanan kişiler tarafından kısa bir süre içerisinde keşfedildi. Bu yenilikle birlikte Google'ın 2019 yılında üzerinde çokça çalıştığı materyal tasarım makyajlarına bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Kaynak: WebTekno

Haber Yayın Tarihi: 14.06.2019 05:07 Recep Sert, eşiyle birlikte cezaevini boyladı
1 milyon lira yatırımla açtıkları solucan gübresi fabrikasında işler askıya alındı HDP'li Osman Baydemir'den Türkiye ve Erdoğan hakkında küstah sözler!