Google Bunu da mı Yapacak? - Son Dakika

Google Bunu da mı Yapacak?

19.02.2012 14:00
Google Bunu da mı Yapacak?, System.String[]

Hemen her alanda bir servisi bulunan Google şimdi de Google Drive ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor

Görünen o ki Google, çok yakında yeni bir hizmetini kullanıcılara sunacak. Google Drive ismini taşıyan bu servis ile Google, "bulut"a yatırımını sürdürerek kullanıcıların belgelerini kendi sunucularında muhafaza etmeyi umuyor.

Bir GeekWire okurunun, Google'ın kendisine Google Drive servisini hizmete açtığını belirten bir mesaj yolladığını iddia etmesi ile birlikte, bu servisten herkesin haberi oldu. Yandaki resimde de görebileceğiniz Google Drive'ın şu an için son derece popüler olan Dropbox'a da ciddi bir rakip olacağı sanılıyor.

Ücretsiz olması beklenen Google Drive'ın hem son kullanıcıya hem de kurumsal müşterilere sunulması beklenirken, servisin "premium" hesap seçeneği de olacak ve depolama birimini artırmak isteyenler ücretini ödeyerek servisten daha da fazla faydalanabilecek.

Tabi tüm bunlar şimdilik sadece bir iddia üzerine yürütülen fikirlerden ibaret. Google'dan servisle ilgili henüz bir açıklama yok.

Google Bunu da mı Yapacak?
Google Bunu da mı Yapacak?
Google Bunu da mı Yapacak?

- Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Google Bunu da mı Yapacak? - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son Dakika: Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor! Gubadlı kent merkezi Ermenistan işgalinden kurtarıldı Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı Ermenistan, Dağlık Karabağ'a getirdiği PKK'lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirdi Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Korkutan koronavirüs araştırması: Mutasyon geçirdi ve artık daha tehlikeli