Google'dan Yeni İos Uygulaması: Ivy - Son Dakika

Google'dan Yeni İos Uygulaması: Ivy

11.07.2015 17:16
Google'dan Yeni İos Uygulaması: Ivy, System.String[]

Google Ivy adlı hesap makinesi olarak tanımlayabileceğimiz uygulama App Store'daki yerini aldı.

Furkan Yaldız - -

Teknolojinin birçok alanında varlığını gösteren Google, sessiz sedasız Ivy adında yeni bir iOS uygulaması geliştirdi. Yayınlanan Google Ivy adlı uygulama, deneysel olarak hesap makinesi olarak tanımlanabilir.


Minimalist UI arayüzü ile gelen uygulamanın sürüm notlarına göre Google Ivy büyük sayı logaritmalar, trigonometrik fonksiyonlar ve tam rasyon aritmetik gibi üst seviye matematik işlemleri için tercih edilebiliyor. Henüz Google, App Store'da yerini alan uygulamanın resmi duyurusunu gerçekleştirmedi. Aynı zamanda Google'ın diğer iOS uygulamalarından farklı olarak Google Ivy'de The Go Authors ibaresi yer alıyor. Bu yüzden uygulamanın Google ve açık kaynak kodlu programlama dili Go Projesi ekipleri tarafından geliştirildiği tahmin ediliyor.


Öte yandan ücretsiz olarak iPad ve iPhone için App Store'daki yerini alan uygulamaya ulaşmak için buraya tıklayın.

Furkan Yaldız - Teknokulis : http://www.teknokulis.com
Google'dan Yeni İos Uygulaması: Ivy
Google'dan Yeni İos Uygulaması: Ivy

Kaynak: Teknokulis

Son Dakika Teknoloji Google'dan Yeni İos Uygulaması: Ivy - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

MasterChef Türkiye'de haftanın ilk eleme adayı seçildi Şişli'de ünlü bir otelin camından düşen kadın yaralandı Merkez Bankası'ndan zorunlu karşılık kararı! Oranlar değişti Yusuf'lu Lille ile Hakan'lı Milan 1-1 berabere kaldı Son Dakika: Sivasspor geriden gelerek Karabağ'ı 3-2 mağlup etti Türk gemisine yapılan hukuk dışı baskınla ilgili düğmeye basıldı! Savaş gemileri sahaya iniyor Merve Boluğur'dan cesur paylaşım! Derin bacak ve göğüs dekoltesi olay oldu İstanbul'da tedirgin eden görüntü! Cenazeler otobüsle taşındı