Son Dakika Haberleri: Google'dan Yepyeni Bir Uygulama!

Google'dan Yepyeni Bir Uygulama!

3 yıl önce

Google, eski fotoğraflarınızı telefonunuzla kolayca taratmanızı sağlayan PhotoScan'i indirmeye sundu!

Google'dan Yepyeni Bir Uygulama!, System.String[]
Google, dijital ortama henüz aktarmadığınız eski fotoğraflarınızı telefonunuza, tabletinize veya bulut hesabınıza taşımanızı sağlayacak PhotoScan'i ortaya çıkardı.

Google, yeni uygulamasını kendi sözleriyle şöyle tanıtıyor:

"PhotoScan, saniyeler içinde harika görünen dijital kopyalar oluşturmanızı sağlar - kenarları algılar, görüntüyü güçlendirir, doğru yönde döndürür ve parlamaları ortadan kaldırır. Taratılan fotoğraflar tek dokunuşla ücretsiz olarak Google Photos'a yüklenebilir ve organize edilebilir, aranabilir, paylaşılabilir ve yüksek kalitede güvenle yedeklenebilir."

PhotoScan, fotoğraflarınızı taramak için telefonunuzun kamerasını kullanıyor.

Bu arada yeni yayınlanan PhotoScan'in yanında 'a gelen güncelleme, uygulamaya birkaç fotoğraf düzenleme işlevi kazandırıyor. Bunlardan bir tanesi, tek bir dokunuşla exposure ve renk doygunluğu ayarlarını yapıp sonuçları hemen görmenizi sağlıyor. Bu güncellemeyle birlikte Google, fotoğraflarınıza uygulayabileceğiniz 12 filtre sunuyor. Google Photos güncellemesinin önümüzdeki birkaç gün içinde herkese ulaşması bekleniyor.

Google Play bağlantısı:
Kaynak: Chip.com.tr
Derecik'te PKK'lıların Gönderdiği Patlayıcı Yüklü Drone, Vurularak Düşürüldü Seçime 5 Gün Kala Son Anket! 2 Büyükşehir El Değiştiriyor Hurda Malzemelerden 2 Bin 500 Liraya Otomobil Yaptı