Google'dan Yepyeni Bir Uygulama! - Son Dakika

Google'dan Yepyeni Bir Uygulama!

16.11.2016 13:35
Google'dan Yepyeni Bir Uygulama!, System.String[]

Google, eski fotoğraflarınızı telefonunuzla kolayca taratmanızı sağlayan PhotoScan'i indirmeye sundu!

Google, dijital ortama henüz aktarmadığınız eski fotoğraflarınızı telefonunuza, tabletinize veya bulut hesabınıza taşımanızı sağlayacak PhotoScan'i ortaya çıkardı.

Google, yeni uygulamasını kendi sözleriyle şöyle tanıtıyor:

"PhotoScan, saniyeler içinde harika görünen dijital kopyalar oluşturmanızı sağlar - kenarları algılar, görüntüyü güçlendirir, doğru yönde döndürür ve parlamaları ortadan kaldırır. Taratılan fotoğraflar tek dokunuşla ücretsiz olarak Google Photos'a yüklenebilir ve organize edilebilir, aranabilir, paylaşılabilir ve yüksek kalitede güvenle yedeklenebilir."

PhotoScan, fotoğraflarınızı taramak için telefonunuzun kamerasını kullanıyor.

Bu arada yeni yayınlanan PhotoScan'in yanında 'a gelen güncelleme, uygulamaya birkaç fotoğraf düzenleme işlevi kazandırıyor. Bunlardan bir tanesi, tek bir dokunuşla exposure ve renk doygunluğu ayarlarını yapıp sonuçları hemen görmenizi sağlıyor. Bu güncellemeyle birlikte Google, fotoğraflarınıza uygulayabileceğiniz 12 filtre sunuyor. Google Photos güncellemesinin önümüzdeki birkaç gün içinde herkese ulaşması bekleniyor.

Google Play bağlantısı:

Google'dan Yepyeni Bir Uygulama!

Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Google'dan Yepyeni Bir Uygulama! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İddialı pozlarıyla gündeme gelen Ebru Polat, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi Provokatörler rahat durmuyor! Fransa'da "Allah'u Ekber" diyerek polise saldıran kişi aşırı sağcı çıktı Sivasspor, öne geçtiği maçta Maccabi Tel Aviv'e 2-1 yenildi Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici