Son Dakika Haberleri: Google Fotoğraf Tarama Uygulaması Geliştirdi

Google Fotoğraf Tarama Uygulaması Geliştirdi

3 yıl önce

Google tarafından geliştirilen fotoğraf tarama uygulaması PhotoScan ile basılı olan fotoğraflarınızı düşük kalite kaybı ile mobil cihazınıza aktarabilirsiniz.

Google Fotoğraf Tarama Uygulaması Geliştirdi, System.String[]
Google tarafından geliştirilen fotoğraf tarama uygulaması PhotoScan ile basılı olan fotoğraflarınızı düşük kalite kaybı ile mobil cihazınıza aktarabilirsiniz.

Dijital fotoğraf makinelerinden önce bilindiği gibi filmli fotoğraf makineleri oldukça yaygındı. Belli bir poz kapasitesinden sonra bu film biter ve yerine yenisi takılırdı. Biten film ise fotoğrafçıya götürülerek pozlar oluşturuluyordu. O dönemler bizler için oldukça özel olan anların fotoğrafları yalnızca kağıt üzerinde ve solma riskleri de mevcut. Bu fotoğrafları hepimiz korumak ve kalıcı bir şekilde saklamak isteriz.Bu soruna yönelik olarak Google tarafından fotoğraf tarama uygulaması olan PhotoScan uygulaması geliştirildi. Bu uygulama hemplatformlar için hem de platformunda kullanılabilir durumda.

Uygulamanın kullanımı ise oldukça kolay. Taramak istediğiniz fotoğraf için telefonunuzun kamerası ile dört adet köşe belirleyin. Uygulama fotoğraflarınızı taramak için telefonun flaşını kullanmakta. Ancak flaştan kaynaklı herhangi bir parlamayı önlüyor.
uygulaması ile taradığınız fotoğraflar otomatik olarak Google Fotoğraflar uygulamasına kaydediliyor. Bu mükemmel uygulama sayesinde hem eski fotoğraflarınızı istediğiniz yerde inceleyebilirsiniz hem de olabildiğince uzun yıllar saklayabilirsiniz.Fatih Portakal "Bir Araştırma Oranı Geldi" Deyip Çağrıda Bulundu Hakim, Adil Yargılama İçin Duruşma Salonundan Çıktı 15 Metrekarelik Odada Ürettiği Yemle, Hayvanlarını Besliyor