Son Dakika Haberleri: Google'ın Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Snapseed, Play Store'da 100 Milyon İndirmeye Ulaştı

Google'ın Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Snapseed, Play Store'da 100 Milyon İndirmeye Ulaştı

7 gün önce

Google'ın en başarılı uygulamalarından biri olan Snapseed, fotoğraf düzenleme kategorisindeki başarısını 100 milyon indirmeyle taçlandırdı.

Google'ın Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Snapseed, Play Store'da 100 Milyon İndirmeye Ulaştı, System.String[]
Google'ın popüler fotoğraf düzenleme uygulaması Snapseed, platformlardaki indirme oranını artırmaya devam ediyor. Bilmeyenler için açıklayalım: Snapseed, fotoğraf düzenlemeyle ilgili hemen hemen her aracı elinizin altına sunan bir uygulama.
Diğer uygulamalara kıyasla tamamen reklamsız ve kararlı çalışmasından dolayı son derece sevilen Snapseed, akıllı telefonuyla fotoğraf çekmek isteyenler için gayet yeterli bir uygulama.


Durum böyle olunca Snapseed'in başarısı kendisini platformlarda göstermeye başladı. Henüz App Store'da Play Store'da olduğu kadar indirilmese de Snapseed, Google Play Store'da 100 milyon indirmeyi geçti. Tam 1,5 yıl önce indirme sayıları 50 milyon civarlarında olan Snapseed, bu denli kısa bir süre içinde 50 milyon indirme daha elde etmeyi başardı.

Snapseed'i henüz denemediyseniz aşağıdaki bağlantılardan göz atabilir ve indirebilirsiniz.
Kaynak: WebTekno
WhatsApp'a Yalan Haberlerin Yayılmasını Engellemek İçin İki Önemli Özellik Geldi Öldürüp Telefonundan "Ben İyiyim Merak Etmeyin" Diye SMS Attılar Fatih Portakal "Bir Araştırma Oranı Geldi" Deyip Çağrıda Bulundu Kılıçdaroğlu'nun İdam Edilmesini İsteyen Akit Muhabiri Mehmet Özmen, Kovuldu!