Google Türk da Vinci olarak bilinen İlhan Koman'ı doodle yaptı - Son Dakika

Google Türk da Vinci olarak bilinen İlhan Koman'ı doodle yaptı

17.06.2019 15:53
Google Türk da Vinci olarak bilinen İlhan Koman'ı doodle yaptı, System.String[]

İnternetin en büyük arama motoru Google, dünyaca ünlü Türk heykeltıraş İlhan Koman'ın 98'inci doğum günü anısına bir doddle hazırladı. Bilim ve sanatı bir araya getiren eserleriyle sanat dünyasında kendine özgü bir konum edinen, bu özelliğinden ötürü Türk Da Vinci'si diye anılan İlhan Koman kimdir?

İnternetin en büyük arama motoru Google, dünyaca ünlü Türk heykeltıraş İlhan Koman'ın 98'inci doğum günü anısına bir doddle hazırladı.

Bilim ve sanatı bir araya getiren eserleriyle sanat dünyasında kendine özgü bir konum edinen ve bu özelliğinden ötürü Türk da Vinci'si olarak anılan İlhan Koman kimdir?

Google Türk da Vinci olarak bilinen İlhan Koman'ı doodle yaptı

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Google Türk da Vinci olarak bilinen İlhan Koman'ı doodle yaptı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Günlük kiralık evde tecavüzden kaçan Gülay, 10. kattan ölüme atlamıştı! Katili müebbet yedi Metruk binadaki yangını söndüren ekipler, bir erkeğe ait cansız beden buldu Son Dakika: WhatsApp'tan geri adım! Tepki çeken gizlilik sözleşmesi 3 ay ertelendi Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel ile 4 yıllık anlaşmaya vardı Çaycı Hüseyin lakaplı Alpaslan Özmol'un yeni imajı sosyal medyaya damga vurdu Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz